Зміни у ретингу глядацьких симпатій за результатами гри з “Карпатами”

  • Категорія запису:Рейтинг

Продовжумо тримати руку на пульсі змін у розділі «Кращі». Саме цей розділ формує рейтинг глядацьких симпатій навпротязі сезону. Зміни відбуваються і будуть відбуватись від першого і до останього туру. І кожен ваш голос впливає на ці зміни.

Отже, давайте підібємо підсумки гри з «Карпатами».

По-перше, ця гра, завдяки забитому голу, дала змогу Загорульку ще більш відірватись від переслідувачів у гонці бомбардирів. Тепер у Артура 8 голів у сезоні (Усі у чемпіонаті)

Друге місце у Георгієва – 5 голів (3 з них у чемпіонаті, 2 у товарняках)

Третє місце у Маляренко – 4 голи (1 з них у чемпіонаті, 3 у товариських іграх)

Завдяки асисту, Маляренко зрівнявся по асистах з Громоком і Георгієвим (По 3 у кожного)

Далі про гру з «Карпатами» очима і голосами вболівальників:

І знову переміг Загорулько (1.8 балів) До речі, у пяте поспіль!

Друге місце вболівальники віддали Бондару (1.4)

Третьє місце у Громока (1.1)

Четверте місце у Маляренко (0.9). Здавалося б – червона картка мала б відобразитися на вболівлаьницьких оцінках, але ні. Ігор отримав доволі високий бал. І це справедливо – у першому таймі він видав дуже якісну гру.

Пяте місце зайняли Хохлов і Слінкін (0.8)

Незвично низько оцінили вболівальники гру Георгієва (0.6) і це коштувало йому втрати першого місця у загальному рейтингу.

Сьоме місце у Калітова і Зеленевича (0.4).

Решта гравців отримали 0.2 бали і меньше.

Тепер про зміни у загальному рейтингу. Як повідомлялось вище, Георгієв втратив першу сходинку. Тепер Загорулько випереджає його на 0.9 балів.

Третьє місце, як і раніше, займає Маляренко(7.5), але відстань від пари лідерів сягає вже майже 6 балів. Це багато і наздогнати буде надзвичайно важко. Гурідов втратив місце у основі і цим миттєво скористались Громок(6.9) і Бондар(6.6), які піднялись кожен на одну сходинку, займаючи 4 і 5 місце. Гурідов(6.0)  шостий, Хохлов(5.5) піднявся на одну сходинку і тепер він сьомий.

Найільше за тиждень у рейтингу додав Шкарбан, який піднявся одразу на 4 сходинки. І, здається, ця динаміка збережеться, адже саме зараз проходить голосування за кращих у грі з «Чернігівом» і саме Євген є одним з лідерів голосування. Зважаючи на те, що лідери в цій грі зіграли не надто добре, наступний звіт буде надзвичайно цікавим. І саме від ваших голосів залежать результати голосування.

Далі буде!