Володимир
написав 14.06.2026
в
18:05
Ниві більше світить зняття з другої ліги. Яка 1-ша ліга? Не смішіть мої галагони…
Юрий
написав 14.06.2026
в
09:07
Ниве никак не светит 1 лига. Если кто-то еще надумает сняться-вернут Хмельницкий.
олег
написав 10.06.2026
в
14:26
18 червня. конференція ПФЛ. тоді оголосять склади 1 та 2 ліг.
Роман
написав 08.06.2026
в
21:10
А хто сказав, що команди першої ліги перед початком змагань не будуть зніматися? Інше питання – чи потрібна нам зараз перша ліга…
Юрий
написав 08.06.2026
в
15:19
Как я и писал ранее Полисся 2 повысилось в классе. Переходных игр не будет.
Chvalua
написав 06.06.2026
в
18:47
Краще поясніть чому нема взагалі ніяких новин щодо перехідних ігор. Якщо Ворскла відмовилась то чому Поділля не грало і Чернігів мав грати? Я розумію це Україна але це повна херня
Юрий
написав 06.06.2026
в
10:20
He будет Нива играть в переходных играх. Даже при отсутствии инфраструктуры- "Полисся 2" при победе заявится в 1 лигу.Ну уберут 2,назовут по-другому. Ну не может Нива играть в 1 лиге,если пол сезона была на стадии вылета.
Роман
написав 30.05.2026
в
23:45
Славон, якщо спорт лікар "Ниви" Войцеховський перейшов у ФК "Брацлав" – висновки роби сам.
Славон
написав 30.05.2026
в
23:12
Вітання!! По останнім новинам з Першої ліги Ворскла відмовилась грати перехідні ігри та не підтверджує професійний статус на наступний сезон. Також у призерах другої ліги дублі Колосу та Полісся. Тому постає цікаве питання щодо команд, які переходять з другої у першу лігу. Є новини з клубу чи реальний такий план? Та й взагалі, підсумок сезону, трансферна політика, плани на наступний сезон?? Не перший раз помічаю, що усі зазначені вище питання завжди немов у «підпіллі». Взнаєш все по крихтам з інших медіаресурсів, або інтервʼю адмінпеосоналу команд-суперників. Дайте інфу в маси!!!
Роман
написав 29.05.2026
в
12:28
Чув також, що заявляються у другу лігу з перспективою виходу в першу. І це чудово, особисто я – обома руками "за". Чим більше профклубів в області, тим краще. Згадую часи, коли в нас було 3 профклуби – Шаргород, Нива Бершадь і Нива Вінниця.
Олександр
написав 29.05.2026
в
00:21
Граючий президент аматорського клубу «Брацлав» Юрій Максименко (який також є головою Вінницької міської асоціації футболу й Асоціації футзалу Вінницької області) розповів про перспективи своєї команди і плани потрапити в Другу лігу чемпіонату України:
– Наскільки відповідає дійсності інформація, що футбольний клуб «Брацлав» пропонував придбати вінницьку «Ниву» і зайняти її місце в Другій лізі?
– Було таке бачення, це була розмова на рівні інвесторів клубів. На якому етапі вона зупинилася – можливо, дай Бог, ще буде продовжуватися, – подивимося з часом. Було бачення, були розмови, але на сьогодні ФК «Брацлав» пішов своїм шляхом.
На сьогодні рівень аматорського футболу, по суті, як у Другої ліги, лише з трохи гіршою інфраструктурою. І якщо в нашій лізі виступає дев’ять команд, то, на мою думку, п’ять-шість із них можуть спокійно грати в вищих лігах і показувати хороший результат.
– Що потрібно футбольному клубу «Брацлав», щоб також увійти в ці п’ять-шість команд? Як ви це бачите – у формуванні складу, в розвитку клубу?
– У плані розвитку клубу зараз ми працюємо з молоддю, а згодом будемо добирати більш досвідчених гравців, в яких буде завдання гідно представляти Вінницю в чемпіонаті Другої ліги України. За рахунок досвідчених футболістів і з урахуванням того, що місцева молодь також буде в команді, – розповів Юрій Максименко.
Реаліст
написав 28.05.2026
в
23:18
Кто то может объяснить что это за фк Брацлав? Складывается впечатление что это закрытый клуб для своих……..Информации найти нереально.Говорят что заявляются во вторую лигу…..Где и кем играть собираются….?
Chvalua
написав 24.05.2026
в
21:25
Вітаю Ниву з вражаючим 3 колом і 3 місцем. Ми його заслужили. Питання тепер чи те що я читав місяць тому що Полісся не планує заявляти 2 команду на наступний рік правда чи ні. І чи будемо ми грати в плей офф. Та чи потрібно це Ниві. Цікаво все цікаво
Философ
написав 24.05.2026
в
19:54
Да уж, Ужгород удивил сегодня.
Алекс
написав 22.05.2026
в
14:58
Команда была не готова на последнею игру Худшая игра третьего круга Зачем Ярошенко ставит Колчина центральным защитником Кого угодно, только не его А вообще Ярошенко сделал неплохую команду Спасибо Тренеру
Славон
написав 18.05.2026
в
17:58
Все так. Але ж можливо трохи помріяти🤣🤣🤣
Роман
написав 14.05.2026
в
12:15
Думаю, що ніякої першої ліги в планах керівництва немає. З досвіду – команди, які прагнуть в першу лігу проходять сезон у другій лізі на одному диханні зі значним випередженням інших учасників змагань без спадів у грі. Хтось може це сказати про Ниву? Плюс додайте, що потрібно буде значно підсилювати склад (при всій повазі до гравців — більшість з них це не рівень першої ліги), підвищувати зарплатний фонд, внески до ПФЛ, якісну футбольну арену, а не те з натяжкою тренувальне поле на ВПЗ. З огляду на це – на даний час — наш рівень та, наскільки я розумію, можливості, це друга ліга. П.С. Тим більше в наступному сезоні "класичне" повертається — Поділля з Хмельницького вже "наїлося" в першій лізі
Олександр
написав 11.05.2026
в
07:05
Якщо Нива Вінниця закінчить сезон на третьому місці,навіть якщо на четвертому (якщо вперед пропустити Самбір Ниву)то на нас чекають перехідні матчі!!!!!!!Але питання чи потрібна перша ліга керівництву Вінницької Ниви!!!!!!
Хлопці дійсно молодці і своєю грою та відношенням особливо на весні заслужили грати в першій лізі!!!!!!
Дуже хотілося б побачити Ниву в першій лізі вперше за 20 років!!!!!!
Славон
написав 09.05.2026
в
07:21
Перша ліга у наступному сезоні)) Чому б ні?
Роман
написав 25.04.2026
в
16:28
Я можу помилятися, але ні дублі Полісся, ні тернопільчан рватися в першу лігу не будуть (тим більше там виступає основна команда Тернополя, яка курсує на межі вильоту в другу лігу). Тому є шанс (у випадку, якщо я правий) поборотися в перехідних матчах з аутсайдерами першої ліги.
Chvalua
написав 25.04.2026
в
03:59
Мені цікаво чому літом і восени коли був дуже поганий старт і нічого оптимістичного тут було більше записів чим коли (скільки там точно?) 5 перемог та нічья в 6 матчах?) дивні люди дивний час. З черговою перемогою. Єдине сподівання що через пропуск туру форма команди не погіршиться) і звісно вболіваємо проти Атлету. В них якраз матчі з лідерами) мають напевно втратити очки)
Роман
написав 18.04.2026
в
17:55
У той час, як Нива мучилася з дублем Полісся, чернівецька "Буковина" за 6!!! турів до закінчення чемпіонату вперше за 32 роки вийшла до УПЛ! Бажаю команді, за яку виступає наш земляк Віталій Кольцов, успіхів в наступному сезоні.
Славон
написав 28.03.2026
в
18:06
Вітаю! А мені здається, змінилось! Візуально краще, не набагато, але краще)) З перемогою!
Володимир
написав 28.03.2026
в
15:13
Нічого не помінялись. Дрова
Реаліст
написав 22.03.2026
в
18:29
Усім доброго часу доби! Підкажіть будь ласка,що зараз з СК Нива на Петра Запорожця?Чи функціонує ?Чув що буде піз знос ……Чи правда?
Колега
написав 11.03.2026
в
14:11
А от власне після того матчу в Одесі Артем Петрик (№7) помінявся номерами з орендованим новачком з ЮКСА, майже своїм однофамільцем – Нікітою Петруком (№9)
Колега
написав 24.02.2026
в
20:32
Алекс, під №7 у спарингах наразі виступає нападник Артем Петрик
Алекс
написав 24.02.2026
в
18:50
2й тайм против Черноморца просто СУПЕР 2й гол тоже забили – не засчитали А кто у нас играет под номером 7 Красавец
Колега
написав 19.02.2026
в
02:16
Спаринги наприкінці лютого: 24.02 Чорноморець – Нива, 28.02 Нива – Буковина-2
don555
написав 07.02.2026
в
12:50
Ігорьок із поверненням. Зачекалися на тебе.
Алекс
написав 23.01.2026
в
11:21
Борис Лотоцкий уехал в Казахстан фф
Алекс
написав 23.01.2026
в
11:21
Борис Лотоцкий уехал в Казахстан фф
Леввол
написав 22.01.2026
в
13:07
Графік спарингів в лютому 01-Поділля 04-Нива U-19 07-Лівий берег 15-Поділля 18-Нива Т. 21-Чайка
Славон
написав 21.01.2026
в
23:52
Вітаю! На сайті ПФЛ коротке інтервʼю пана Загорулько. А буде інформація з клубу? Плани, трансфери?
don555
написав 21.12.2025
в
18:29
Куда пропал Игорёк? Что-то странно.
Славон
написав 03.12.2025
в
13:19
Вітаю! Крім того, що президент планує розвивати карʼєру у медіалізі, є іще новини??)))
S.V
написав 02.12.2025
в
07:30
Вже додали нам очки за технічну перемогу над ФК Лісне.Йдемо зимувати четвертими💪