Зміни у рейтингу кращих гравців сезону після гри з ФК “Чернігів”

  • Категорія запису:Статистика

Продовжуємо знайомити вас зі змінами у рейтингу кращих гравців сезону.

Гра з “Черніговом” не надто вдалась нашій команді. Лідери видали доволі бліду гру, що позначилось як на підсумковому результаті, так і на оцінках глядачів. Особливо незвично спостерігати за 0.3 бала у Артура Загорулька. Це, ну дуже мало, як для нього. Георгієв, який зазвичай збирає “медалі голосувань” нині залишився поза чільною трійкою. У нього лише четверте місце разом з Калітовим і Сербулом. А ось і трійка кращих, яку визначили вболівальники:

Перше місце у Шкарбана!(1.4) Вперше у сезоні Євген піднявся так високо і вже у другому матчі поспіль продовжує тримати ворота “на нуль”, претендуючи на високе місце і у наступному голосуванні, яке проходить саме зараз на сайті niva.vn.ua

Друге місце у Бондара (1.2), який, схоже, набирає обертів і симпатій вболівальників.

Третьє місце у Андрія Слінкіна( 0.9). І ця кількість балів доволі висока і, саме головне, відзначаємо стабільність Андрія. Ей, хто там критикував тренерів за цей трансфер?

Тепер повернемось до рейтингу бомбардирів. Нажаль, вже другий тур поспіль тут без змін. Зрозуміло, що і асистентів не додалось. Чекаємо на гру у Бурштині, повернення Загорулька, Маляренка і голів)

Тепер знову про рейтинги. Тепер вже загальний.

Нагорі таблиці є деякі зміни. Георгієву трішки не вистачило, щоб наздогнати Загорулька. У першого (14.1), у другого (14.5) балів рейтингу і, відповідно, друге і перше місце.

На третьє місце піднявся Бондар(7.8), який у останніх турах набирає бали доволі стабільно, на відміну від Маляренка(7.5), який мусив відсидіти дві гри на трибунах, виправляючи свою помилку у грі з “Карпатами” і, відповідно, втрачаючи бали глядацьких симпатій. У Ігоря четверте місце. Але його підтискає Громок (7.3), який хоч і втратив одну позицію, але теж постійно набирає обертів.

Гурідов не грає. Тому втрачає. У нього вже шосте місце(6.0). А розпочинав він сезон з першого! так само на шостому місці і Калітов (6.0)

Сьоме місце займає  Вадим Хохлов (5.9).

У нижній частині таблиці найцікавіші зміни відбулись завдяки стрімкому спурту вгору Євгенія Шкарбана. У нього плюс три сходинки вгору за неділю і вже 16 місце. Також варто відзначити постійний прогрес Слінкіна, який додає, підіймаючись кожну неділю на одну-дві сходинки.

Решту оцінок можете переглянути у розділі “Кращі”

Едине, що слід ще раз нагадати – саме зараз проходить опитування стосовно ПЯТИ кращих гравців у матчі з “Буковиною”. Залишилось ще два дні до завершення голосування. Від кожного вашого голосу залежать зміни у наступному рейтингу.