Зміни у рейтингу гравців “Ниви” за версією вболівальників

  • Категорія запису:Рейтинг

Продовжуємо знайомити зі змінами у рейтингу на звання “Кращий гравець “Ниви” за підсумками першої частини чемпіонату.

По-перше, стосовно бомбардирів. Кращим бомбардиром команди є Артур Загорулько, який забив у чемпіонаті 7 голів і є одноосібним лідером серед усіх команд групи А.

У складі “Ниви” навпротязі сезону забивали 11 гравців (маються на увазі не тільки офіційні ігри, але й товариські) Крім Загорулька у списку бомбардирів Георгієв (5 голів), Маляренко (4), Петрик і Браславський (3). кучер, худік, громок, Калітов, Зеленевич, Хохлов відзначились по одному голу.

Серед асистентів немає явного лідера. У Георгієва і Громока по 3 вдалих асисти, У Калітова, Борячука, Маляренка по 2. Браславський, Кучер, Козьбан, Загорулько і зеленевич по 1 асисту.

Кращих гравців у матчі з “АФСК Київ” вболівальники визначили таким чином: Кращий – Загорулько (з рейтингом 2.0), Друге місце у Георгієва (1.8), третьє у Бондара (1.2).

Четверте місце у Слінкіна (0.9), пяте у Маляренка (0.9), шосте у Хохлова (0.7) і сьоме у Борячука (0.5) Решта гравців отримали оцінки 0.4 і нижче.

У загальному рейтингу майже без змін у верхній частині рейтингу. 1. Георгієв (11.2)

2.Загрулько (10.6)

3. Маляренко (6.2)

4.Гурідов (5.9)

5.Бондар (4.8)

6.Громок (4.6)

7.Петрик (4.2)

8.Зеленевич (4.1)

9.Калітов (4.0)

10.Хохлов (3.7)

11.Борячук (3.6)

Ось така от 11-ка кращих. Але це у загальних цифрах. Більш обєктивна середня оцінка і тут лідером є Загорулько. Другий Георгієв і третій Гурідов.

Найкраща динаміка за неділю у Слінкіна (+4 місця) і Бондара (+3)

Найбільше падіння у Браславського. Але тут зрозуміло – людина вже не у команді.

Взагалі, на покращення у рейтингу впливає два фактори – Вихід на поле і вдала, яскрава гра. Саме це і впливає на оцінку глядачів. І кожен ваш голос підіймає гравця у рейтингу.