Зміни у рейтингу глядацьких симпатій за результатами гри з “Діназом”

  • Категорія запису:Рейтинг

Спочатку про тих гравці, яких вболівальники відзначили статусом “Кращі гравці матчу”. Лідер – без змін. Граючий президент вчетверте поспіль став кращим гравцем матчу з рейтингом 1.8. На другому місці Георгієв (1.5), трійку кращих замкнув Громок (1.2)

У пятірку увійшли Хохлов (1.0), а також Слінкін і Калітов (0.8)

Далі розташувались Гемега (0.7), Бондар, Маляренко і Брижчук (по 0.4). Ось така десятка кращих. Слід зауважити, що майже усі гравці зіграли “у свою силу”, тому у голосуванні майже без несподіванок. Відмітимо лише незвично дуже низьку оцінку Гурідова (0.1). Мабуть, вболівальники вирішили що “Не врятував”.

Відповідно до цих оцінок за гру, відбулись зміну з загальному рейтингу в усіх офіційних іграх сезону. Але і тут змін обмаль.

Перше місце тримає Георгієв (12.7), але його поступово і дуже впевнено наздоганяє Загорулько (12.4). Ця пара лідерів суттєво відірвалась у рейтингу від інших гравців. Так у Маляренка, який розташувався на третьому місці рейтинг 6.6 балів. Далі вже йде більш плотніша група. Гурідов (6.0), Громок (5.8), Бондар (5.2), Калітов (4.8), Хохлов (4.7), Петрик(4.4), Зеленевич(4.1).

Ось така десятка кращих. За неділю змін обмаль. Хохлов і Калітов піднялися на дві сходинки вверх, Петрик і Зеленевич опустилися на дві сходинки униз. У нижній частині рейтингу найбільший прогрес у Гемеги (+3 місця). Також невпинно набирає балів Слінкін. Якби він грав з початку сезону, згідно середнього рейтингу, був би десь на пятому місці, але тут усе попереду…

Вже завтра гравці, які вийдуть на поле, завдяки своїй вдалій грі зможуть покращити свій рейтинговий здобуток. Побажаємо їм удачі і гарного результату!