Зміни у рейтингу глядацьких симпатій за підсумками гри з “Лівим Берегом”

  • Категорія запису:Статистика

Продовжуємо знайомити вас зі змінами у рейтингу глядацьких симпатій, відповідно до голосувань за кращих гравців від туру до туру. Гра з «Лівим Берегом» склалась не надто добре, але вболівальники зробили свій вибір.

Отже, кращим гравцем матчу (вдруге поспіль) став Ігор Маляренко(2.0), друге місце у Георгієва(1.7), у трійку лідерів також увійшов Бондар(1.3).

Ще одним футболістом, який зміг перетнути відмітку у один бал став Граматік(1.2)

Пяте місце у Хохлова(0.8), шостий Сербул (0.7), сьомий Калітов(0.5)

Решта оцінок доволі низькі, а Петрик і Кучер взагалі залишились без балів.

Відповідно до результатів у турі сталися зміни і у загальному рейтингу. Знову пропускав гру Загорулько і завдяки цьому Георгієв(18.0) обійшов його на три з половиною пункти. Загорулько другий з (14.5), але у Артура на чотири гри меньше і значно кращий середній показник за гру, що є більш визначним.

Третьє місце займає Маляренко(11.7), четверте у Бондара(10.3). У першій четвірці змін не сталося.

А ось на пяте місце вийшов Хохлов(8.1), який обігнав Громока(7.8). На одну десяту від нього відстає Калітов(7.7)

Ось така сімка кращих. Повний список можете подивитись у розділі «Кращі».

Завершилось перше коло, давайте згадаємо, хто ж і скільки разів ставав кращим гравцем туру:

Загорулько – 6

Маляренко – 3

Шкарбан – 2

Зеленевич – 1

Георгієв – 1

Гурідов – 1

Футболісти, які найчастіше  займали другі місця:

Георгієв – 6

Бондар – 3

Брижчук – 1

Загорулько – 1

Зеленевич – 1

Калітов – 1

Кучер – 1

Ну і бронзові фіналісти від туру до туру:

Громок – 3

Маляренко – 2

Георгієв – 2

Бондар – 2

Слінкін – 1

Гурідов – 1

Борячук – 1

Худік – 1

Брижчук – 1

Тепер глянемо на список бомбардирів. Гра з «Епіцентром» укріпила позиції Загорулька, у якого тепер 10 голів і він є беззаперечним лідером серед бомбардирів клубу. Цікаво, що усі голи він забив у чемпіонаті. Друге місце у Георгієва і Маляренка – по сім забитих голів у сезоні. Щоправда, у цих гравців крім голів у чемпіонаті у загальному заліку ще є і голи, забиті у товариських іграх – 4 і 5 голів відповідно.

Третье місце у Петрика і Браславського – по три голи. На четверте вийшов Громок, який відзначився у воротах «Епіцентру» і наздогнав Козьбана і Кучера.

Серед асистентів теж зявився лідер. Це Маляренко, який у грі з «Епіцентром» відзначився трьома результативними асистами. Це два паси, а також саме він заробив той штрафний, завдяки якому відзначився Громок. Отже, Ігор має 6 залікових балів і займає перше місце. Друге місце у Георгієва(3) і Громока(3). По два асисти у Калітова, Борячука і Зеленевича. Нагадаю, що у цій категорії ми враховуємо не тільки останні гольові паси, а й останні ключові дії, які допомагають іншим футболістам забити гол.

Далі буде…