Ви зараз переглядаєте sport.ua: Вінницька “Нива” підсилилась Дмитром Козьбаном!

sport.ua: Вінницька “Нива” підсилилась Дмитром Козьбаном!

  • Категорія запису:Трансфери

У вінницької “Ниви” дуже круте підсилення. За інформацією sport.ua Дмитро Козьбан офіційно повернувся до Вінниці!

Як відомо, Дмитро вже грав за вінницьку «Ниву» у сезонах 2009-2011 р. (68 ігор, 12 голів), коли команду тренував Олег Федорчук, а головна команда області здобула цілу низку визначних перемог і визначних подій – Кубок Ліги, вихід у першу лігу, найгучніший трансфер у своїй історіїї – продаж Пілявського у “Маккабі”, а також серію з пяти перемог поспіль у першій лізі.


Не є таємницею те, що саме у Вінниці він зустрів дівчину, яка стала його дружиною. І саме тому, де б не грав Козьбан (а це такі команди, як «Авангард», «Волинь», «Верес», «Кремінь», «Агробізнес», польський «Мотор», молдовську «Сперанцу»), його дуже часто можна було побачити у Вінниці, де він підтримував спортивну форму, тренуючись разом з «Нивою» і маючи дружні стосунки з керівництвом і гравцями. Вболівальники очікували на офіційне повернення і ось це сталося!

Якщо вдасться завершити процедуру дозавявки до вихідних, Дмитро зможе дебютувати за “Ниву” вже у грі з “Рубіконом”!

Гадаємо, що величезний досвід і талант форварда стануть у нагоді вінницькому клубу!
Здоровя тобі, Дмитре і високої результативності!

А ось фото дворічної давнини, яке зроблено на стадіоні “Олімп”, коли ще Артур Загорулько й гадки не мав, що стане не те, шо президентом клубу, а й навіть гравцем. А поруч з ним Дмитро Козьбан, який теж тоді ще не знав, що поруч з ним сидить майбутній президент “Ниви” і вже за два роки вони разом будуть працювати над втіленням амбітних планів клубу.