Товариська гра. “Поділля” Хмельницький – “Нива” Вінниця 3:1

 «Поділля», готуючись до нового сезону провело вже пять матчів. У перших чотирьох іграх міжсезоння хмельничани програли «Агробізнесу» 1:2, «Епіцентру» 1:2, «Руху» 1:2 і, знову ж таки, «Епіцентру» 0:3. І ось у грі з «Нивою» хмельничани нарешті виграли з рахунком 3:1. Для вінничан це лише другий матч і друга поспіль поразка. Нагадаємо, що першою була поразка від «Полісся» з села Ставки, що на Житомирщині.

Традиційно, прес-служба та офіційні джерела клубу не організували трансляцію поєдинку (Пам’ятаєте, вболівальникам вдавалось це організовувати навіть самотужки без допомоги клубу), а також навіть не надали відеоогляд, інформацію про склад команди, чи, бодай, інформацію, як забивалися голи. І це зрозуміло, адже це надзвичайно секретна інформація. У випадку розголошення якої гравцями можуть зацікавитись скаути топ клубів з Хуторів, Вороновиці чи, наприклад, Писарівки. Ну, але це такоє… Лише вершина айсбергу проблем, які мають бути вирішені до того часу, коли клуб справді можна буде назвати професійним і він заслуговуватиме на першу лігу і відповідатиме сучасним вимогам.

Дякувати «Поділлю», яке виклало відео матчу в Ютуб і ми змогли хоча б приблизно, без коментаря, складів команд і з дальнього ракурсу побачити який малюнок гри награє Юрій Ярошенко своїм підопічним.

Стосовно склада, все складно…) Але судячи з трансляції, у основі на поле вийшли ось такі гравці – Попович, Борячук, Лотоцький, Грачов, Кілик, Меленчук, Страшкевич, Загорулько + три гравці на перегляді. Але це не точно!)

1-10 хв. Команди приглядаються одне до одної, багато передач. Перша потенційна небезпека виникла біля воріт «Ниви» після обрізки Страшкевичау центрі поля. А на четвертій хвилині небезпека вже була цілком реальною – Попович не розрахував вихід з воріт, не добрався до мяча і хтось з нападників господарів з лінії воротарського майданчика пробивав головою, але не влучив у порожні ворота. Відразу у відповідь «Нива» розвинула швидку контратаку, Загорулько увійшов у карний майданчик з лівого флангу і пробив з-під двох захисників у ближній кут. Рикошет і момент було втрачено. Відразу гравець «Поділля» самотужки вибіг з центру поля в атаку правим флангом, дійшов до штрафної і пробив з метрів 16 у ближню девятку – мяч пролетів поруч. Далі «Нива» перехопила ініціативу, доволі якісно контролюючи мяч на половині поля господарів, але без особливої небезпеки.

11-20 хв. Безліч позиційної боротьби. З атакуючих завершальних можливостей – невдалий удар Страшкевича зі штрафного, а також удар головою вище воріт у виконанні гравця «Поділля». 16 хв. – А це вже дуже красиво і небезпечно! Страшкевич розвинув атаку з власної половини поля, обігрався з Загорульком, пройшов з мячем до лінії карного майданчика лівіше воріт і наніс сильного удару, влучивши у поперечину! Класний момент! У відповідь знову удар головою з метрів семи вище воріт «Ниви». Надто багато програємо повітря!

21-30 хв. 23 хв ГОЛ! 1:0! Закидання з центру поля на правий фланг атаки «Поділля», гравець навішує у центр штрафної і хтось з наших центральних захисників головою відправляє мяч у власні ворота. Мяч пролітає над Поповичем, який вийшов з воріт.

31-40 хв. Атака «Поділля» лівим флангом, комбінація у кілька пасів завершується ударом з 10 метрів, який самовіддано блокує захисник «Ниви». 38 хв. ГОЛ! 2:0! Гол «з нічого», вірніше з втрати позиції і концентрації центрального захисту «Ниви». Вкидання ауту на правому фланзі захисту «Поділля», стіночка між гравцями і виніс мяча в центр поля, де «подолянин» продавлює нашого гравця, той гравець, який забив автогол кидається супернику назустріч і тим самим оголює центральну зону, а далі вже справа швидкості нападника, який вийшов на ударну позицію і пробив з метрів 22 повз Поповича, який вискочив метрів на 10 з воріт.

40-45+1 хв. ГОЛ! 41 хв. 2:1! Повільний розіграш мяча поблизу наших воріт, пас ближче до центру поля на Загорулька, який миттєво зорієнтувався у ситуації і м яко прокинув мяч на хід 29 номеру вінничан, який стрімко набрав обертів по лівому флангу, перемігши у швидкості двох захисників, увійшов у карний майданчик і з лівої ноги з гострого кута влучив мячем у протилежний правий верхній кут воріт «Поділля». Дуже класний, красивий гол! На 44 хвилині «Нива» могла пропустити втретє, коли після вкидання ауту у нашу штрафну провалився захист і гравець «Поділля» пробивав з вбивчої позиції, але відмінно зіграв Попович.

Перерва

46-50 хв. Позиційна гра без моментів.

51-60 хв. Удар зі штрафного по воротах «Поділля», але значно вище воріт. Кілька замін. Моментів обмаль.

61-70 хв. Ще заміни. Тепер вже і воротарів. Непоганий удар Борячука зі штрафного у лівий верхній кут воріт, але не дуже сильно і воротар господарів без проблем справився з цим моментом. Грачов промчав правим флангом і класно подав у центр штрафної, де опинився Страшкевич і головою пробив по воротах. Воротар невдало відбив мяч, але захисник підчистив цей епізод.

71-80 хв. Теж не надто активний відрізок часу. Гра проходила, здебільшого, у центрі поля. Цей відрізок часу запам’ятався лише дальнім ударом гравця «Поділля» поруч з лівою стійкою.

81-90+1 хв. 83 хв. ГОЛ! 3:1! Шикарний гол з категорії тих, які «не беруться». Атака «Поділля» центром поля, кілька передач, які звільнили простір для сильного удару з метрів 24 у ліву девятку. Красивий гол без шансів для воротаря. На 87 хвилині Загорулько, отримавши передачу з правого флангу дотепно обіграв захисника прямо навпроти воротами «Поділля» і пробив з метрів 11 у боротьбі з іншим гравцем вище воріт. Хороший момент!
Фінальний свисток.

Як підсумок, можна сказати про те, що на даному етапі «Нива» виглядає трохи слабшою за ту, якою ми її бачили весною. Особливо викликає занепокоєння лінія захисту,  саме втрата позицій при стандартах і гра «на другому поверсі». Серед плюсів слід відзначити непогану фізичну форму команди, що може мати велике значення на початку сезону, коли усі команди матимуть проблеми із зіграністю. Саме зіграність, як не диво, є другим плюсом. На перший погляд, у грі команда виглядала саме Командою, в якій гравці роіють одне одного. Тут також відмічаємо контроль мяча. Іноді це виглядало доволі цікаво. Обмаль безглуздих закидань мяча, втрат, значно більше гри з «піднятою головою з грою на партнера». Попри негативний результат, не можна закидати команді претензії, адже грали непогано. Так, непогано грали проти суперника вище рангом на виїзді. Суперника, який у чотирьох попередніх матчах зазнавав поразок і дуже хотів реабілітуватися перед очами своїх вболівальників. Отже, з оптимізмом дивимось уперед.

IP

Niva.vn.ua