Товариська гра: “Колос” Полонне – “Нива” Вінниця 0:3

“Нива” Вінниця:

Попович – Мороз, Шевчук, Білик, Костюк, Мулик, Петрук, Панасюк, Чухно, Гравець на перегляді, Гравець на перегляді.

Голи: Білик, 7 хв., Гравець на перегляді, 43 хв, Поліщук, 80 хв.

Вінницька “Нива” продовжує куражитись у товариських іграх з аматорами. Зовсім недавно, всього десять днів тому ці самі команди зустрічались у Вінниці і тоді професіонали довели свій клас троьма забитими голами. Гості спромоглися лише на гол престижу. Сьогодні у грі у Хмельницькому “Колос” сподівався на реванш, але не так сталось, як гадалось. Знову переконлива перемога вінничан. але вже з розгромним рахунком 3:0.

7 хв. “Нива” закрутила атаку правим флангом, послідувала вертикальна передача метрів на сорок з власної половини поля аж до правого кутового прапорця, звідти скидка на кут карного майданчика, Білик підхопив мяч, увійшов у штрафну, наблизився до воріт і сильно пробив між захисником і воротаррем у лівий кут воріт. 0:1!

43 хв. Знову атака “Ниви” взяла свій початок з правого флангу. Довга діагональ з центральної зони на лівий кут карного майданчика, захисник був першим на мячі, але гравець на перегляді прочитав відскок, підібрав мяч, увійшоу в штрафну, на замасі прибрав одного суперника, прокинув повз іншого і спокійно влучно пробив у правий нижній кут воріт “Колоса”. 0:2!

80 хв. Третій гол “Ниви” вийшов дуже кайфовий у плані технічних індивідуальних дій. Довге закидання від власних воріт на чужу половину поля, де перебувало аж три захисники проти одного Поліщука, який витиснув 100% із, здавалося б, безнадійної ситуації. Не виключившись з епізоду Владислав пішов у високий пресинг, відібрав мяч і помчав до воріт суперника поміж двох захисників. Вийшовши один на один, він спокійно, технічно прокинув мяч у ворота. 0:3!

Потрібно сказати, що і “Колос” не відсиджувався у захисті, створивши декілька небезпечних атак. Це був і вихід майже сам на сам, удари з близької відстані, небезпечні простріли тощо… і знову особлива небезпека нашим воротам йшла з центральної зони. На аматорському рівні це пробачається, а ось із професійними командами… Але про це ми вже незабаром дізнаємось у матчах чемпіонату.

IP

niva.vn.ua