Товариська гра. “Чорноморець” Одеса – “Нива” Вінниця 2:2

  • Категорія запису:Новини

Вінницька “Нива” провела свій перший товариський матч у зимове міжсезоння. Суперником нашої команди став клуб Премєр Ліги одеський “Чорноморець”. Гра звершилась з рахунком, достойним для команди другої ліги – 2:2. Але не варто занадто радіти – наразі одесити лише тільки розпочали активну фазу підготовки і лише активно експериментують зі складом. Так в той самий день гри з “Нивою” “моряки” провели також і гру з “Реал Фармою”, яка займає останнє місце у другій лізі і цей матч теж не виявив переможця – рахунок 0:0 лише підкреслив те, що не варто робити глобальних висновків із результатів контрольних матчів.
Але, погодьтесь, приємно зіграти на рівних з командою вісімки української Топ ліги. Не часто ми граємо з командами такого рівня. Але вінницькі вболівальники були позбавлені можливості слідкувати онлайн за перебігом поєдинку. На жаль, керівництво “Ниви” не забезпечило ні відео-трансляції, ні аудіо супроводу матчу, ні навіть текстової роздруківки.
Пригадується, як 20 років тому на цьому самому сайті при дуже обмежених технічних можливостях і надзвичайно низькій швидкості інтернету одна людина робила текстову трансляцію зі стадіону, а інша одночасно писала текстову стенограму, звіт, робила фото і післяматчеві інтервю. Тепер, з розвитком технологій, забезпечити трансляцію у будь-якому вигляді просто елементарно, але, вочевидь, немає бажання. Так само, як і немає бажання навіть надати стартовий склад команди. Є думка, що це не робиться через надзвичайну секретність, адже за цими талановитими зірками, які проходять перегляд у “Ниві” стоїть черга з топ-клубів і вони легко можуть підгледіти склад команди другої ліги і заплатити за гравця трохи більше грошей, ніж це може дозволити собі “Нива”. Звичайно, це сарказм, але така секретність виглядає смішно і убого.
Тому, інформація про гру обмежується авторами забитих голів. Спочатку, на 18 хвилині, відзначився голом Самсон Ієде, потім, на початку другого тайму рахунок зрівняв Загорулько. Подача зі штрафного з лівого флангу у центральну зону карного майданчика – удар головою у девятку по високій дузі. На 80 хвилині господарі, зусиллями того самого Ієде, вийщли уперед 2:1, але на 89 хвилині Загорулько, знову ж таки, після подачі зі штрафного з лівого флангу ударом головою, поставив крапку у грі 2:2