Розроблено заходи безпеки, які можуть повернути глядачів на стадіони

  • Категорія запису:Стадіон

Міністерство молоді та спорту спільно з МВС розробили заходи безпеки, які дозволять глядачам повернутись на трибуни.

Джерело:  пресслужба міністерства

Пряма мова очільника Мінмолодьспорту Матвія Бідного: “Жодна телетрансляція не замінить емоції стадіону, але нашим пріоритетом була і буде безпека глядачів. Ми дуже відповідально підійшли до розробки заходів спільно із безпековими структурами. Ми маємо повернути вир емоцій на стадіони так само як свого часу повернули глядачів у кінотеатри та на концерти”.

Деталі: Згідно з порядком проведення спортивних змагань, попередній огляд місця, на якому вони відбуватимуться, здійснюватиметься робочою групою за участі  представники спортивної федерації, керівництва спортивної споруди, представників структурного підрозділу молоді та спорту ОВА із залученням ДСНС та Національної поліції.

Зокрема, перевірятимуться захисні споруди у якості укриття для всіх учасників змагань на відстані не більше ніж 500 метрів від місця проведення заходу з урахуванням часу евакуації до 10 хвилин пішим кроком, та з урахуванням умов пересування осіб з інвалідністю.

Також визначатимуть кількість осіб, яких зможе прийняти найпростіше укриття або захисна споруда, з урахуванням кількості спортсменів, тренерів, суддів та фахівців, адміністративного персоналу та глядачів.

За результатами огляду буде складено відповідний акт, в якому зазначено адресу та орієнтовну кількість осіб, яких може вмістити укриття або споруда, орієнтовна відстань до укриття.

Передбачається, що керівництвом спортивної споруди має бути розроблено  план дій на випадок оголошення повітряної тривогиз урахуванням умов безперешкодного доступу до укриття осіб з інвалідністю. У плані повинні бути викладені поетапні дії та заходи, яких слід вжити за цих обставин.

Схеми шляхів евакуації повинні бути розміщені у всіх доступних місцях спортивної споруди.

Також спортсмени, тренери, судді та інші фахівці, які залучені до проведення змагань, в обов’язковому порядку мають пройти інструктаж та завізувати ознайомчу форму, що є невід’ємною складовою заявки на змагання.

https://www.pravda.com.ua/news/2023/12/13/7432873/