Результати голосування у номінації “Кращі гравці “Ниви” сезону 2020\21 р.

  • Категорія запису:Новини

На сайті вболівалників niva.vn.ua завершилось голосування, завдяки якому ви визначили кращих гравців сезону 2020\21 у складі вінницької «Ниви».

Кращим гравцем абсолютно заслужено став граючий президент вінницької «Ниви» Артур Загорулько, який набрав 37 балів.

На другому місці у народному голосуванні опинився креативний і технічний Віктор Георгієв з 30 балами.

Всього на один бал відстав атакуючий універсал Ігор Маляренко, у активі якого 29 балів.

У пятірку кращих  увійшли також непоступливий захисник Вадим Хохлов, у активі якого 26 балів, а також воротар, який своєю грою довів, що він «Номер 1» у команді – Максим Гурідов з 24 балами.

Тепер про тих, хто увійшов у десятку кращих.

Передусім, це Ярослав Браславський, який, незважаючи на доволі мало часу, проведеного на полі, став одним з найкращих бомбардирів (21 бал)

Сьоме місце у Максима Зеленевича, який став «джокером» команди, набравши відмінну форму в кінці чемпіонату (19 балів).

Восьмим-девятим стали Олександр Борячук, на нашу думку, найбільш недооцінений вболівальниками у голосуванні відносно свого вкладом у загальний результат команди. А також Іван Петрук (не перший за результатом голосування, але значно значиміший за результатом своєї активністі на полі).

Замкнув десятку капітан команди Олександр Калітов з 12 балами у активі. І це справжній капітан, який спокіно робить свою справу.

Також набирали бали Тимофій Брижчук (5), Денис Громок (4), Костюк Євгеній (4), Білик Дмитро (3), Сербул Едуард (3), Гемега Віталій (3), Карабін Іван (2), Загробський Владислав (1), Попов Дмитро (1), Подкуйко Давид (1)

Решта гравців, на жаль, балів не набрали, але все попереду…