Ви зараз переглядаєте Поповнення «Ниви»: Вадим Семчук

Поповнення «Ниви»: Вадим Семчук

  • Категорія запису:Трансфери

!!Виправлено!! Так як мені зробили зауваження, що Вадим Семчук півзахисник, а не нападник (як про це пишуть у багатьох інтернет- ресурсах), із вибаченнями виправляюсь, адже це докорінним чином змінює ситуацію і докори у невисокій результативності для гравця звучать трішки образливо.


Вінницька «Нива» підписала півзахисника Вадима Семчука. Саме головне, що потрібно розуміти – це досвідчений 28-річний гравець, який прийшов до нас з «Олімпіка». У середньому, Вадим забиває один гол на десять ігор. Фактично, так відбувалось у всіх командах, у яких він грав.

Карєра гравця розпочалась у львівських «Карпатах», але за чотири роки перебування у клубі він не зумів пробитися у основу. А за молодіжку львівян зіграв 47 ігор, забив 5 голів. Далі у карєрі гравця була «Полтава», за яку він зіграв 11 ігор, але не забив жодного голу. Після цього Семчук поїхав до Польщі, де у нижчолігових клубах «Хелмлянка» та «Леварт» зіграв 15 і 18 ігор. За перший клуб він забив 3, а за другий 2 голи. У 2016 році Вадим повернувся в Україну, підписавши контракт з київським «Арсеналом». За цей клу він зіграв 61 гру, забив 6 голів. Через два роки він перейшов у «Полісся» Житомир, провів 36 ігор, забив 3 голи. У сезоні 2020-21 грав за «Карпати-Галич» (13 ігор, 1 гол). Останнім клубом гравця був «Олімпік» Донецьк, за який у сезоні 2021-22 р. Зіграв 18 ігор, забив 2 голи.Субєктивний висновок: Абсолютно не зрозуміло, як тренерський штаб планує використовувати Вадима Семчука. Але сподіваємось на чітку позицію Ігоря Леонова – підписувати лише тих, хто сильніший за наявних гравців…