Післяматчове флеш-інтервю головного тренера вінницької “Ниви” Ігоря Леонова

  • Категорія запису:Інтервю

-Чи задоволені ви грою команди?

-Ви самі розумієте, ми тільки розпочали збори, але хлопці молодці – витримали два тайми. Якщо вони і надалі будуть продовжувати так тренуватись і грати, я гадаю, що все буде гаразд.

-На скільки якісний кадровий потенціал команди, наскільки команду буде оновлено?

-Підсилення буде! Наразі на контрактах 15 гравців, тому ми зараз слідкуємо за деякими футболістами. Ось зараз на перегляді знаходяться три-чотири гравці.

-Як ви вважаєте, як наша команда сьогодні виглядала на фоні команди першої ліги, адже ми ж теж туди плануємо потрапити?

-Так, я поставив керівництву умову, що через пів року перед командою постане завдання вийти у першу лігу. Тому на зборах будемо намагатись грати з сильними командами. Мені цікаво грати з сильними командами.

-Які з команд будуть наступними суперниками “Ниви” на зборах?

-У суботу 5 лютого о 14.00 на цьому ж стадіоні ми знову гратимемо з “Поділлям”. А далі плануємо вирушити до Києва. Плануємо зіграти з “Епіцентром”, який саме там проходить збори.

-Ігор Іванович, під час гри ви неодноразово висловлювали незадоволення грою своїх підопічних. Що б ви хотіли покращити у грі “Ниви”?

-Було б бажано допускати меньше помилок у простих ситуаціях. Але хлопці молодці – розуміють мої настанови, сприймають те, що я від них вимагаю і мені подобається їх робота.

-До  чемпіонату залишилось всього два місяці. Встигнете доукомплектувати – підготувати команду?

-Звичайно, встигнемо! Ну, у нас таке положення, що ми і не вилітаємо і не підвищуємось у класі, адже чотири команди вже дуже далеко відірвались від нас. Але одне точно можу сказати – в усіх іграх, які залишились, включаючи лідерів,  ми будемо битись!

IP

niva.vn.ua