Післяматчове флеш-інтервю головного тренера вінницької “Ниви” Ігоря Леонова

  • Категорія запису:Інтервю

-Зрозуміло, що це лише підготовка до сезоні і командна гра сира, але чи є у вас якісь висновки за підсумками двох спаригів з “Поділлям”?

– Звичайно, є висновки. По першій і другій грі видно, що хлопці стараються, видно, що вони хтять грати. Але я ще раз повторюся, помилка помилці – рознь. Ми дуже багато помилок дозволяємо собі у простих ситуаціях. Потрібно це виправляти і я гадаю, що вони теж це розуміють. Футбол швидкий і потрібно трішки швидше працювати з мячем. Але є зрушення і у якісну сторону, адже на фоні команди першої ліги, в якій теж багато гравців на перегляді, але ми ні у чому не поступалися. Радує те, що хлопці хотять працювати і вчитись. Хоча, що їх вже вчити? Потрібно просто направити у потрібне русло.

-Які наступні контрольні зустрічі плануються?

-17 лютого ми плануємо зіграти у Києві з “Епіцентром”.  Але наразі ми займаємось пошуком спаринг-партнера на дати між 5 і 17 лютого. Я люблю проводити тренувальний процес через контрольні ігри, адже тренувальний процес це тренувальний процес, а ось у іграх видно, як гравець на полі думає, сприймає, працює з мячем.

-Ми часто запитуємо про потенційних новачків, але у мене інше запитання – чи збережемо ми осінній склад, чи за підсумками ігор у міжсезоння хтось може піти?

-Ні, я вважаю, що кістяк команди сбережеться, тому що я не бачу кращих гравців. Я розмовляв з Артуром Загорулько і я йому сказав – Якщо будуть кращі гравці- тоді так, а якщо такого самого рівня, залиаться ті самі футболісти. Я не люблю змінювати “шило на мило”.

IP

niva.vn.ua