Ви зараз переглядаєте Пішов у вічність колишній головний тренер вінницької “Ниви” Роман Покора

Пішов у вічність колишній головний тренер вінницької “Ниви” Роман Покора

  • Категорія запису:Пам'ятаємо

8 березня прийшла трагічна звістка про те, що на 74 році життя не стало колишнього головного тренера вінницької “Ниви” Романа Покори.

Роман Михайлович народився 12 лютого 1948 року у тернопільській області.
Пройшовши футбольну школу, він майже відразу став ключовим гравцем львівських “Карпат”, за які зіграв 130 ігор, забив 10 голів. Це було в 1968-74 роках. Саме в той період він став володарем Кубка СРСР 1969 року. А далі було близько 130 ігор за “Металіст” і “Спартак” Івано-Франківськ.

Тренерську карєру він розпочав з “Торпедо” Луцьк у 1986 році. Далі були “Зоря” Бельці, “Верес”, “Карпати”, “Волинь”, “Скала”, “Граніца”, “Карпати” Мукачево, “Полісся”, “Галиччина”, “Олександрія”….

…і ось нарешті у 2003 році Паша Касанов запросив Романа Покору в вінницьку “Ниву”. Це були складні часи, які передували приходу Володимира Продівуса і Володимира Бессонова. Але Роман Покора у міру наявних можливостей доволі успішно виконував поставлені перед ним завдання.

Після завершення карєри у Вінниці Роман Покора тренував “Александрію”, став бронзовим призером у чемпіонаті Азербайджану, тренуючи “Симург”, далі був “Енергетик” Бурштин, “Геліос” і, нарешті, “Гурія” з Грузії.

Нажаль, далі здоров’я тренера погіршилось і розпочалась боротьба… На жаль, її було програно 8 березня 2021 року…

Світла память, тренере!