Підсумки голосувань вболівальників за кращих гравців осінньої частини чемпіонату у складі “Ниви”

  • Категорія запису:Рейтинг

Настав час підпити підсумки голосувань вболівальників за кращих гравців осінньої частини чемпіонату + гру на Кубок України.

Але спочатку давайте подивимось, хто став кращим у останній грі осені. Найкращим гравцем матчу з «Мункачем» вболівальники визначили Вадима Хохлова (1.6). Це вперше у чемпіонаті! Вітаємо!

Друге місце зайняв Калітов(1.3), третьє місце у Гурідова(1.1)

Взагалі, оцінки за гру дуже низькі. Один з лідерів, Георгієв, був відсутній, у Загорулько гра не пішла, це відклалось на результаті і оцінках вболівальників.

Четверте місце у Маляренка(1.0), пяте місце одразу у чотирьох гравців – Слінкін, Граматік, Загорулько і Гемега (по 0.8). далі розташувався Сербул(0.6). Троє гравців отримали 0.3, 0.2, а Петрик і Громок взагалі були не помічені вболівальниками.

Тепер дуже коротко про бомбардирів і асистентів. Тут змін обмаль. Як і раніше, головний бомбардир у нас Загорулько (12 голів, усі у чемпіонаті), друге місце у Георгієва (8 голів, з них 4 голи у чемпіонаті) і третє місце у Маляренка (7 голів, 2 з них у чемпіонаті)

 Серед асистентів відзначаємо перше місце Маляренка (6 вдалих дій), Громока (5) і Георгієва (3). Також відзначаємо два асисти Граматіка у останніх двох зустрічах.

Ну і тепер….. ПА – БАМММ!!!)

Хто ж є найкращими гравцями команди згідно голосувань вболівальників у осінній частині чемпіонату.

Найкращим став Артур Загорулько! Який у середньому за гру набирав 1.515 балів. Це дуже високий показник, який показує залежність результатів команди від присутності цього лідера на полі.

Друге місце зайняв Віктор Георгієв (1.275) і це теж високий показник, який досягнуто за рахунок стабільно якісної, ефективної і яскравої гри Віктора.

Третім гравцем, який зумів перетнути умовну одиницю рейтингу, став Ігор Маляренко (1.042)

Четвертим став Гурідов (0.850), трішки відстав від Максима Слінкін (0.820). Шостий – Бондар (0.757), Сьомий – Громок (0.687). Восьмий – Хохлов (0.680). Девятий – Шкарбан (0.585), Десятий – Калітов (0.547).

Ось десятка кращих!

Решту показників ви можете переглянути у розділі «Кращі!»
Кожен ваш голос відклався на цьому проміжному результаті. Далі буде!