Підсумки 15 туру від sportarena.com. Наші знову серед кращих!

  • Категорія запису:Кращі!

Традиційно спортивний портал sportarena.com визначив кращих гравців туру. На цей раз “Ниву” представлено двома захисниками.
Це Борис Лотоцький та Роман Никитюк. Обидва гравці забили по голу у ворота “Металурга-2”, а також відзначились надійною грою у захисті.

Центральний захисник – Борис Лотоцький (Нива Вінниця)
“Швидкісні резервісти Металурга багато кому створили проблеми в цьому сезоні й встигли навіть піднести кілька сенсацій. Проте захист вінничан практично виключив загрозу із зони в карному майданчику перед воротами (більшість небезпеки йшло після ударів запоріжців із дальньої та середньої дистанції). Більше того, Лотоцький ще й забив другий м’яч Ниви, особливо красивим ударом головою в падінні замкнувши один із кутових. І це при тому, що захист гостей був вимушено перешикований через травму Рогульського на передматчевій розминці.”

Джокер туру – Роман Никитюк (Нива Вінниця)
“Взагалі-то в стартовому складі в дуеті з Лотоцьким мав виходити Рогульський, але після його пошкодження тренерський штаб Ниви вимушений був провести заміну до фактичного початку матчу. Досвідчений Никитюк відіграв «на чистовик», не лише посприявши «сухій» перемозі своєї команди, а й забивши напрочуд важливий перший гол своєї команди на 58-й хвилині. Ця заміна – не випадковість, тому що точно так само вдало під час гри вийшов на поле, скажімо, молодий Кобцов. Отже, штаб Ярошенка вдало продумав кадрову стратегію на гру та своєчасно вводив резерви.”

https://sportarena.com/uk/footboll/ukraina-vtoraya-liga-futboll/yaremenko-lebedyev-dubilej-i-vsya-zbirna-15-go-turu/