Підсумки 14 туру. Наші серед кращих!

  • Категорія запису:Кращі!

Традиційно спортивний портал sportarena.com визначив кращих гравців туру. На цей раз у список кращих потрапили два представника вінницької “Ниви”. Це захисник Олександр Борячук, який, крім вдалих захисних дій, відзначився двома асистами та головний тренер вінничан Юрій Ярошенко, який вперше потрапив до списку найкращих.

Лівий захисник – Олександр Борячук (Нива Вінниця)
“Досвідчений оборонець вінничан добряче відпрацював на всій довжині флангу. Він і сам ефективно долучався до атак господарів, і по воротах Реал Фарми пробивав, але найкраще проявив себе в підіграші. Спершу Власенко відкрив рахунок, замкнувши якісну подачу Олександра, а після перерви Борячук-старший знову дав якісний пас на хід своєму граючому президенту, а Загорулько з похвальною елегантністю прокинув воротаря одеситів. Асисти під обидва голи в виконанні лівого захисника Ниви.”

Тренер туру – Юрій Ярошенко (Нива Вінниця)
“Його нова команда – серед старожилів дивізіону (восьмий сезон поспіль у Другій лізі), проте, будучи одним із рейтингових лідерів сезону, вінницька Нива не стала сильнішою за літо. Втрачено відразу кілька основних гравців на чолі з півзахисником Кольцовим, який зараз відіграє провідну роль у складі лідера Першої ліги – Інгульця. Запрошено, переважно, малодосвідчених гравців. Вінницька Нива в поточному сезоні використала лише 20 гравців – найменше у лізі, з них п’ять зіграли менше ніж 100 хвилин. Отже, Нива відстала від лідерів і грає нестабільно. Проте в матчі проти ще одного старожила дивізіону – Реал Фарми – вінничани змогли здобути стратегічно важливу перемогу та досягли за підсумками 14-го туру найбільшого прогресу – два рядки вгору в турнірній таблиці.”