Ви зараз переглядаєте “Нива” Вінниця – “Лівий Берег” Київ 0:2

“Нива” Вінниця – “Лівий Берег” Київ 0:2

  • Категорія запису:Чемпіонат

24.10.21 Вінниця Центральний міський стадіон 1200 глядачів. +7 (Хмарно)

Головний арбітр: Кошура А.(Чернівці)

Асистенти арбітра: Курбанов З., Дрикін В.

Голи: Петренко І, 1 хв., Співаков Андрій, 29 хв.(пен)

Жовті картки: Хохлов Вадим, 61 хв., – Соколов Олег, 40 хв.

Червоні картки: Не було.

«Нива» Вінниця

35.Шкарбан Євгеній, – 3.Хохлов Вадим, 4.Петрик Дмитро (22.Чухно Валерій, 46 хв.), 13.Сербул Едуард, 17.Бондар Дмитро, 7.Георгієв Віктор, 70.Брижчук Антон (34.Громок Денис, 46 хв.), 6.Граматік Констянтин, 44.Худік Роман (8.Кучер Володимир, 87 хв.), 89.Козьбан Дмитро (5.Калітов Олександр, 46 хв.), 11.Маляренко Ігор.

Заміни:

1.Гурідов Максим, 25.Гавриленко Владислав, 99.Костюк Євгеній, 33.Слінкін Андрій, 9.Мулик Володимир.

Головний тренер: Циткін Володимир

«Лівий Берег» Київ:

23.Проценко Ярослав, – 32.Іщенко Микола, 95.Курко Василь, 3.Соколов Олег, 2.Пінчук Тарас, 15.Запорожан Андрій, 14.Співаков Андрій, 77.Морозенко Євген, 7.Ксьонз Павло (8.Булига Дмитро, 90 хв), 28.Петренко Іван (27.Берко Віктор. 80 хв.), 21.Акименко Олександр (9.Гуськов Олександр, 69 хв.)

Заміни:

1.Ситников Антон, 5.Воронін Сергій, 6.Рожко Дмитро, 18.Мочуляк Рєнат

Головний тренер: Бузнік Анатолій

Перед самим початком гри команди хвилиною мовчання помянули світлу память екс-головного тренера “Ниви” і інших команд Сергія Морозова, який два дні тому назавжди відійшов у інший світ. Саме в цю хвилину було дивно спостерігати на  пару “людей”, які спокійно сидячи спостерігали за відліком часу памяті про Людину. Але то на їх совісті.

До речі, прийшла трегічна звістка і від гравця “Ниви” Андрія Слінкіна з приводу смерті його батька. Висловлюємо співчуття. Тримайся, Андрію!

Та і без цих трагічних обставин, взагалі, “картинка” була не дуже. Реально, жахливий, кривий газон, деревяні лавки, вбиті бігові доріжки, щогли без освітлення, непрацююче табло – на фоні сірої, холодної погоди усе це виглядало ще більш жахливіше, ніж зазвичай.

Також неприємно було те, що досі не відновився Загорулько. А без нього команді важко – вже шість ігор поспіль без перемог. Також ще не відновився Борячук, травмувався на тренуванні Зеленевич, був відсутній Гемега і, зрозуміло, Слінкін. такі собі новини. У “Лівого Берега” через дискваліфікацію був відсутній Артем Старогородський, але, як бачимо, на результаті це не надто відклалось.

Перед грою з яскравим лідером групи лише самі найбільші оптимісти сподівались на перемогу “Ниви”. Але більшість вінничан все ж мали надію на те, що головна команда області зможе зачепитись за нічию. Нажаль, ці сподівання були марними. Гості з першої хвилини чітко підкреслили, що втрачати очки у Вінниці у їх плани не входить. Вони були трішки кращі в усьому – трішки більше досвіду, трішки більше впевненості у собі, трішки більше вдачі, трішки більше ударів, трішки більше моментів і, у підсумку, трішки більше голів. Ні, “Нива” абсолютно не виглядала хлопчиками для биття і мала декілька яскравих моментів для взяття воріт, але давайте скажемо відверто – результат по грі. Перший тайм за грою вийшов доволі рівним. Але це за ходом гри, контролем мяча. За небезпечними моментами переважав “Лівий Берег”. Жахливі помилки захисту, дивні далекі виходи з воріт Шкарбана склали враження, що це не гості створили, а це саме ми “напожарили” рахунок 0:2 вже після першого тайму. По такій грі навіть визначити кращих. Найпомітнішим був Граматік, але чи кращим гравцем, то вже думка субєктивна, адже кращим моментом тайму був шикарний удар у виконанні Георгієва. Поперерві тренерський штаб вирішив рятувати гру, освіживши її виходом одразу трьох гравців – Громока, Чухно і Калітова. Гра ще більш вирівнялась. Гості грали “по рахунку”, сконцентрувавшись на оборонних діях, а ось “Нива” виглядала так само блідо у атаці, за виключенням сплеску у середині тайму, коли мяч двічи потрапляв у стійку. Тут можна відзначити Маляренка, який був дуже близький до взяття воріт.Але на більше, на жаль, не вистачило. Навпаки, є навіть подія зі знаком мінус – Хохлов отримав жовту картку і тепер його дискваліфіковано на наступну гру.  

1 хв. ГОЛ! Ще далеко не усі вболівальники зайшли на стадіон, ще секундна стрілка не встигла зробити один оберт, як “Нива” вже вийняла мяч з власних воріт. Програна боротьба у центрі поля, перехоплення, пас на лівий фланг атаки на Морозенко, який без опору з боку Хохлова і Брижчука прокинув мяч на дальню стійку на Акименка, який, хоча і був у оточенні трьох захисників, але завдав удару головою у падінні. Шкарбан у стрибку відбив мяч, але не далеко і Петренко спокійно з лінії воротарської площадки розстріляв ворота вінничан. 0:1!

4 хв. Маляренко розігнав атаку з центру поля, віддав пас на лівий фланг на набираючого оберти Сербула, кий дійшов до штрафної і навісив у центр. Граматік пробив головою, але мяч пролетів поруч з лівою стійкою.

13 хв. Гості подали кутовий з правого флангу на ближню стійку, Ксьонз вистрибнув вище за усіх і пробив повз голкіпера вінничан, але добре, що Шкарбана підстрахував хтось з захисників, вибивши мяч з-під ніг Акименка, який чатував свій момент буквально у метрі від лінії воріт.

14 хв. Ксьонз отримав мяч біля центральної лінії, набираючи хід по правому флангу і пробив з метрів 35-40, побачивши, що Шкарбан вийшов з воріт на метрів 15. Перекинути голкіпера вдалося, але мяч вдарився о поперечину.

17 хв. А це вже ні разу не смішно. Ксьонз вибіг у стрімку контратаку з власної половини поля і пробив з центру поля по воротах “Ниви”, намагаючись перекинути Шкарбана вдруге за три хвилини. І бути б голу, але мяч розминувся з воротами буквально на метр.

29 хв. ГОЛ! Атака “Лівого Берега” правим флангом, подача на протилежний фланг на Морозенка, який прийняв мяч, обіграв Бондаря, який зробив рух рукою у бік нападника, який послизнувся і впав, намагаючись пробити. Мабуть, арбітр сприйняв цей рух рукою, як порушення і призначив 11-метровий удар, який чітко реалізував Співаков. Навіть сто разів переглядаючи повтор, важко зрозуміти достеменно, через яке порушення було призначено пенальті, але щось там було, адже вінничани навіть не сперечались.

31 хв. Граматік якісно подав мяч зі штрафного на воротарську лінію. В цьому епізоді можна було б переправити мяч у ворота головою, але воротар виявився трішки спритнішим за нападників “Ниви”.

32 хв. А це вже вбивчий момент у гостей. Ксьонз обігрався з Соколовим на правому фланзі, останній подав у штрафну на Морозенка, який грудьми скинув мяч на Петренка, який видав шикарний технічний слалом поміж шести(!) захисників. Спочатку легко прокинув мяч повз Петрика і Граматіка, потім пішов на Маляренка, Бондаря і Хохлова і обіграв їх! Мяч відскочив до акименка, перед яким залишався лише Шкарбан і порожні ворота і у цій дуелі переможцем вийшов саме голкіпер “Ниви”. Сейв!   

36 хв. Подача кутового “Нивою” з лівого флангу, подача на дальню стійку, яку замикав Хохлов, але удар з двох метрів від воріт не вийшов. Мяч пролетів вище воріт, хоча, якби круглого було спрямовано у рамку, то…

38 хв. Маляренко вступив у боротьбу на чужій половині поля, виграв її у Запорожана і стрімко пішов на ворота “Лівого Берега”. Вийшов вихід 4 в 4, у Ігоря був гарний варіант віддати направо на Козьбана, але він вирішив бити сам і влучив у захисника. Момент було втрачаено.

41 хв. Дуже класна атака “Ниви”. Маляренко розігнав атаку правим флангом, прострелив у штрафну на Козьбана, який зряче скинув мяч на лінію карного майданчика на Георгієва. Віктор у стилі Ярмоленка змістився у центр і сильно пробив з лівої у дальню девятку. Воротар створив дивовижий сейв, у стрибку витягнувши мяч з кута воріт. Вав! Просто шикарний момент!

Перерва. 

53 хв. Запорожан пробиває штрафний з метрів 25 прямо навпроти воріт “Ниви”. Мяч летів у лівий нижній кут воріт і Шкарбан у відчайдушному стрибку переводить мяч на аут. Сейв!

55 хв. Громок виконав штрафний з правого кута карного майданчика. Удар – подачу було спрямовано прямо по центру воріт, воротар не втримав мяч у рукавичках і він зрадницьки покотився у ворота, але другим стрибком голкіпер нейтралізував цю загрозу.

57 хв. Падіння Морозенка, який на швидкості вривався у штрафну “Ниви” і зіткнувся з Худіком, але свисток арбітра мовчить. Хоча тут порушення було більш очевидне, ніж у моменті з пенальті.  

65 хв. Маляренко заробив штрафний неподалік воріт суперника, Граматік виконав подачу на праву стійку і той самий Маляренко ударом головою влучає мячем у ліву стійку воріт “Лівого Берега”. Мяч відскакує до Калітова, який з трьох метрів головою добивав мяч у ворота, але свою команду врятував захисник, вибивши мяч з лінії воріт.

68 хв. Георгієв прострілював з лівого флангу в центр карного майданчику на Маляренка, але нашого нападника на мить випередив Курко, який, вибиваючи мяч, ледве не зрізав його у власні ворота.

68 хв. Калітов подав кутовий з лівого флангу, воротар невдало вийшов з воріт і рятувати ситуацію довелося Петренку, але, вибиваючи мяч, він влучив у голову Співакова і вже від нього мяч полетів у напрямку воріт і влучив у стійку!

76 хв. Запорожан подав мяч зі штрафного на лівий фланг атаки, далі послідувала скидка мяча у центр ближче до воріт. Хаос, паніка, удар у падінні і так само блокування цього удару у падінні від Худіка. Все це упритул до воріт “Ниви”.

88 хв. Гуськов міг вибігти 1 на 1 з голкіпером “Ниви”, але Шкарбан далеко вийшов з воріт і на мить випередив нападника, вибивши мяч у аут.

90+3 хв. Кучер подав мяч зі штрафного приблизно на 11-метрову відмітку, звідки Георгієв намагався влучити по воротах ударом головою, але мяч пролетів значно вище.

Фінальний свисток. 

IP

Niva.vn.ua