Ви зараз переглядаєте “Нива” Вінниця – “Чайка” Петропавлівська Борщагівка 2:0

“Нива” Вінниця – “Чайка” Петропавлівська Борщагівка 2:0

13.11.21 Вінниця Центральний міський стадіон 1000 глядачів. +6 (Хмарно)

Головний арбітр: Макаренко Є.

Асистенти арбітра: Вдовіна О, Переверзєв А.

Голи: Георгієв Віктор, 52 хв., Загорулько Артур, 72 хв.

Жовті картки: Калітов Олександр, 62 хв, Хохлов Вадим, 90+3 хв, – Тименко Володимир, 44 хв., Родрігес Феррейра Нівалдо, 45+1 хв., Бартошук Андрій, 61 хв..

Червоні картки: Не було.

 «Нива» Вінниця

1.Гурідов Максим, – 33.Слінкін Андрій, 4.Петрик Дмитро, 3.Хохлов Вадим, 13.Сербул Едуард, 44.Худік Роман (7.Георгієв Віктор, 46 хв.), 5.Калітов Олександр, 6.Граматік Констянтин (8.Кучер Володимир, 81 хв.), 70.Брижчук Антон (17.Бондар Дмитро, 79 хв.),  34.Громок Денис (11.Маляренко Ігор, 63 хв.), 10.Загорулько Артур (20.Гемега Віталій, 89 хв.).

Заміни:

35.Шкарбан Євгеній, 25.Гавриленко Владислав, 22.Чухно Валерій, 99.Костюк Євгеній.

в.о. головного тренера: Вишталюк Валентин

«Чайка» Петропавлівська Борщагівка:

23.Злотар Кирило, – 2.Малишкін Ілля (77.Мосіюк Олександр, 74 хв.), 3.Музиченко Антон, 6.Довгий Олександр, 8.Коваленко Кирило (55.Шакун Дмитро, 65 хв.), 9.Тименко Володимир, 11.Родрігес Феррейра Нівалдо, 14.Цебро Михайло, 17.Мнишенко Ярослав (74.Потопальський Максим, 85 хв.), 21.Бартошук Андрій, 22.Русьян Сергій (10.Погранічний Тимур, 85 хв.).

Заміни:

33.Сидорчук Олександр, 70.Міхєєв Дмитро, 36.Клименко Владислав.

Головний тренер: Хомутов Денис

Звіт з серії “краще пізніше, ніж ніколи”)

«Нива» виграла другу гру поспіль, перегравши суперників, які розташувались у нижній частині турнірної таблиці. І все б добре, якби не запитання – навіщо було приймати відставку головного тренера ДО ігор з аутсайдерами. А так… Маємо лише коротки коментар Володимира Циткіна «Команді нині потрібні зміни». Керівництво клубу не зробило паузу, не відтермінувало відставку до закінчення осінньої частини чемпіонату, а миттєво прийняло цю відставку, а це означає, що керівництво вважає винним у серії невдач саме тренера, а не гравців. А самі гравці, відповідно, не заступилися за головного, а прийняли це, зазначивши лише, що у них «важкий психологічний стан після цієї відставки». Ну що ж, невдовзі побачимо хто займе вакантне місце і чи зможе цей спеціаліст досягнути високих результатів з цим складом гравців.

Ну а поки що ми спостерігаємо невиразну гру у грі з аутсайдерами, окремо дякуючи вилученню, пенальті у першій грі і індивідуальній грі лідерів команди у другій.  Склад «Ниви» спрогнозувати було дуже легко. Єдиною несподіванкою був не вихід на поле у основі Георгієва, але цей тренерський маневр ми вже не раз бачили у виконанні Циткіна, тому, можна вважати – без особливих несподіванок – повернувся у склад Худік, Гурідов витіснив з основи Шкарбана. Маляренко і Бондар з відставкою Циткіна перетворились у гравців заміни. Натомість Брижчук і Громок отримали статус стабільно основних. У решти гравців все стабільно – Гемега – гравець «останніх пяти хвилин», Кучер – теж гравець заміни, але має трішки більше ігрового часу, Костюк і Гавриленко звично гріють лавку, Чухно випускають лише на іграх з сильними суперниками, решта слабших команд, певно що – не його рівень. Потрібно сказати, що невеличкі перестановки у складі не відіграли суттєвої ролі і навряд чи є тим чудодійним рецептом успіху і турнірного лідерства.

Перший тайм гри не балував глядачів надто вискоякісним футболом. Уся тактика вінничан базувалась на закиданнях на Загорулька, який знаходився на вістрі атаки. В принципі, це усе, що можна сказати про тактичні задумки і план на гру. Нагадаємо, усе це з командою, яка у останніх пяти турах здобула лише одну нічию і чотири рази програла із загальним рахунком 2:15… Ця тактика давала деякі плоди на початку гри, коли Артур декілька разів отримував мяч і завдяки своїй техніці намагався витиснуи усе з цих епізодів, але потім наш нападник перестав отримувавти мяч і у другій половині тайму «Нива» не створила абсолютно нічого. Натомість, «Чайка» розправила крила і почала небезпечно атакувати. Спочатку атаки базувались на невдалих виносах мяча Гурідовим, а потім вже було кілька небезпечних позиційних атак. Але перший тайм так і завершився нульовою нічиєю – обидві команди не награли на гол.

Другий тайм розпочався з виходу на поле Георгієва. І ця заміна стала ключовою, адже дозволила «Ниві» дуже швидко вийти вперед! Невідомо, як би склалась гра далі без голу Георгієва, але тепер було значно легше. Суперник розкрився, став надавати більше вільних зон. Але «Нива» показала якісну, атакуючу гру лише хвилин 20 другого тайму. Цього сплеску активності виявилось достатньо для того, щоб забити у ворота практично «ніякого» суперника два голи і ще кілька дуже небезпечних моментів. Саме завдяки цьому позитивному відрізку враження про гру залишилось не таким змазаним, а подало надію на краще. Відмічаємо вдалі заміни – вихід Георгієва і Маляренка значно пожвав гру і просто добив підсівших суперників у плані швидкості. «Чайка» ж – ну просто «ні про що». Мабуть, за грою на даний час – один з найслабших колективів ліги.

4 хв. Cербул вкинув аут з правого флангу на підступи до штрафної. Загорулько прийняв мяч, кількома обманними рухами звільнився відразу від чотирьох суперників і пробив по воротах. Мяч пролетів поруч з правою стійкою, але воротар контролював ситуацію.

7 хв. Граматік у центрі поля обігрався з Брижчуком, той закинув мяч у лінію атаки на Загорулька, який намагався навісом перекинути воротаря з-за меж карного майданчика, але не влучив у ворота.

13 хв. Хороша позиційна атака «Ниви». Граматік перехопив мяч поблизу правого кута карного майданчика, віддав круглого в центр на Загорулька, той ще далі на Калітова, той у свою чергу поділився мячем з Слінкіним, який пробив з-за меж штрафної, але не влучно. Плюс до карми команди за командну гру і бачення поля.

17 хв. Малишкін накинув мяч з центральної зони на 11-метрову відмітку, Гурідов не надто вдало вибив мяч кулаком прямо на лінію карного майданчика на ногу Мнишенка, який намагався у один дотик перекинути воротаря, але перекинув і ворота теж.

18 хв. Буквально за хвилину ситуація повторилась майже один у один – Мнишенко знову завдавав удару після виносу мяча Гурідовим.

20 хв. Родрігес Феррейра Нівалдо намагався вибігти один в один з воротарем «Ниви», але Гурідов далеко вибіг з воріт і випередив нападника, вибивши мяч до центральної лінії, звідки хтось з гравців «Чайки» намагався перекинути Гурідова зворотнім ударом, але не добив.

21 хв. Худік з центральної зони закинув мяч у лінію нападу на Загорулька, який продавив Цебро і завдав удару з лінії карного майданчика у правий нижній кут, але мяч пролетів поруч зі стійкою.

24 хв. Подача з правого флангу атаки на лінію воротарського майданчика «Ниви» на голову Нівалду, який лише трішки не дотягнувся до мяча, щоб нанести удар по воротах впритул.

29 хв. Дуже небезпечно біля воріт «Ниви». Петрик втратив мяч у центрі поля, перехоплення, вертикальний пас на Тименка, який набрав обертів до воріт і вистрелив з лінії карного майданчика. У цьому еепізоді дуже надійно зіграв Гурідов, який відбив цей удар. Також відмічаємо Хохлова, який не виключився з епізоду, навязав нападнику боротьбу і скоротив кут обстрілу, ні Петрика, який хоча і встиг поврнутись, але вибиваючи мяч влучив у Хохлова, створивши деяку напругу…

44 хв. Слінкін підштовхнув Тименка у спину у штрафній неподалік правого кута карного майданчика, але арбітр зреагував на падіння нападника жовтою карткою за симуляцію.

Перерва. 

48 хв. Удар «Чайки» з-за меж карного майданчика у лівий нижній від воротаря кут, але Гурідов на місці.

53 хв. ГОЛ! Калітов з власної половини поля закинув мяч на лівий фланг на Брижчука, який набирав оберти від центру поля до воріт суперника, Антон прийняв мяч непдалік лицьової лінії, розвернувся і віддав пас на Загорулька, який побачив Георгієва, який лише вісім хвилин тому вийшов на заміну і підключився до атаки. Георгій пробив у один дотик з 18 метрів. Дуже сильний, трішки підкручений удар прийшовся у праву девятку упритул з хрестовиною. Шикарний гол! Воротар був безсилий допомогти. Таке не береться… 1:0!

57 хв. Подача з кутового, призначеного на правому фланзі, подача на ближню стійку на Загорулька і Георгієва і хтось з них у боротьбі з захисниками намагався проштовхнути мяч у правий нижній кут, але трішки не влучно.

64 хв. Георгієв з центру поля закинув мяч на лівий фланг на Брижчука, який прострелив на лінію воротарського майданчика на Загорулька, який намагався переправити мяч у ворота у один дотик, але мяч пролетів вище воріт.

65 хв. Подача кутового з лівого флангу у скупчення гравців прямо перед воротами, Слінкін наносив удар впритул, але впевнено зіграв воротар.

69 хв. Брижчук з лівого флангу переправив мяч у центр Георгієву, який миттєво віддав пас на Маляренка, який саме увійшов у штрафну з правого флангу. Ігор прийням мяч ,пройшов з ним кілька метрів і сильно пробив у ближній кут. Воротар відбив мяч, але він прослизнув під рукавичками і покотився вздовж воріт.. У всіх затрималось дихання – буде гол, чи ні, але все ж ні… Мяч вийшов за лицьову поруч з лівою стійкою.

70 хв. Загорулько проникаючим пасом по лівому фланзі атаки вивів Маляренка на побачення зі Злотарем, Ігор одним рухом прибрав мяч під себе, звільнившись від опіки захисників, іншим доторком завдав удару по воротах, але дуже слабко..

72 хв. Подача «Чайкою» кутового з лівого флангу, Цебро завдавав удару головою післяпомилки Гурідова на виході, але мяч пролетів над поперечиною.

73 хв. ГОЛ! Георгієв заробив штрафний на правому фланзі, Граматік подав на дальню стійку, Загорулько залишився абсолютно без опіки і технічно у один доторк пробив у ближню девятку! 2:0!

74 хв. Тільки встигли гості розвести мяч з центру, як Тименко ледве не забив, увійшовши у штрафну з правого флангу і пробивши впритул з лівою стійкою. Можливо навіть мяч торкнувся штанги.  

75 хв. Бартошук невдало головою скинув мяч воротареві, вивівши Загорулька сам на сам з голкіпером гостей. Артур прокинув мяч повз Злотаря, але той розгадав маневр нападника і спокійно врятував команду. Це був ще один 100% момент у «Ниви».

81 хв. Музиченко пробив з метрів 22, але дуже невлучно.

Фінальний свисток. 

IP

Niva.vn.ua