“Нива” підписала нападника? Чи захисника? Чи півзахисника? Зустрічайте – Олег Нечипоренко.

  • Категорія запису:Трансфери

Сьогодні “Нива” оголосила про підписання Олега Нечипоренка, який, згідно різних даних, грав і на позиції захисника і на позиції нападника, а у “Ниві” він анонсований, як півзахисник. Ну, ок, будемо вважати – універсал.

Олег Нечипоренко.
27.01.1994 р. (29 років)
Нападник.
Грав за “Епіцентр” і лише три дні тому клуб з Кам’янця-Подільського оголосив про припинення співпраці з футболістом. Виходить, що без клуба Нечипоренко перебував лише три дні – “Нива” швидко підхопила гравця.

Інформація з офіційного сайту “Епіцентру”:
“Олег Ничипоренко дебютував за «Епіцентр» 4 липня 2020 року в матчі чемпіонату України серед аматорів проти «ОДЕКА». Той поєдинок завершився перемогою подолян з рахунком 2:1, а один із голів забив саме Ничипоренко. Всього в аматорський першості Олег у складі «Епіцентра» провів 9 матчів, забивши один гол.

Далі ж були виступи у Професіональній футбольній лізі та Кубку України. У сезон 2020/2021 років Ничипоренко зіграв у 26 матчах (на його рахунку 2 голи), а в чемпіонаті 2021/2022 років – 18 матчів (2 голи).

У минулому сезоні Олег Ничипоренко провів в офіційних матчах за «Епіцентр» 868 хвилин ігрового часу в 14 матчах, в яких відзначився одним голом.”


Також Олег Нечипоренко грав за ФК “Кролевець” (Сумська обл), а також за “Метеор” з села Мірча Радомишльської громади. Саме за останній клуб Олег забив 8 голів у трьох весняних матчах. Відзначався також і за “Кролевець”.

Є відчуття, що якщо на цьому рівні він проявив найкращі якості форварда то, вочевидь, знає, як забивати і на вищому рівні. Як складеться його футбольна доля у футболці “Ниви” невідомо, але є чуйка, що може допомогти команді. Сьогоднішній гол у ворота “Агробізнесу” наштовхує на позитивні думки з цього приводу.