Кращі: Рейтинг глядацьких симпатій станом на 20.08.21

  • Категорія запису:Рейтинг

Продовжуємо знайомити вас зі змінами у рейтингу гравців вінницької «Ниви» відповідно до голосувань за номінацією «Кращі гравці туру».

За підсумками голосування у грі з «Мункачем» кращими гравцями стали Георгієв і Загорулько з рейтингом 1.8. Друге місце зайняв Худік з рейтингом 1.4, а третьє місце зайняв Брижчук – 1.0.

Цікаво те, що «Спортарена» визначила кращим Петрика, який потрапив у збірну туру другої ліги, а у нас він лише шостий з рейтингом 0.5, так само, як і Євгена Костюка. Четверте місце у Бондара – 0.8 і пяте у Калітова – 0.6.

Тепер стосовно змін у загальному рейтингу за підсумками чотирьох турів.

Гурідов втратив першу позицію (5.2). Тепер лідер – Георгієв з рейтингом 5.6. Третє місце, незважаючи на травму у грі з «Мункачем», продовжує утримувати Маляренко (3.8) Постійно піднімається у рейтингу Загорулько, який за неділю додав дві позиції (3.6). Пяте місце у Калітова (3.0), шосте у Борячука (2.8). Найбільший прогрес за неділю у Худіка, який піднявся відразу на 4 місця (2.0) Восьме місце у Кучера (1.9), девяте місце ділять Хохлов І Громок (1.7), десяте у Петрика (1.5)

Ось така десятка. Рейтинг дуже щільний, кожна вдала гра додає балів глядачів і підіймає у рейтингу.

Повний рейтинг можна подивитись на сайті niva.vn.ua у розділі «Кращі». Там також можна переглянути статистику бомбардирів і асистентів команди  поточному сезоні.

Зверніть увагу, що саме зараз проходить опитування стосовно кращих гравців гри «Нива» – «Волинь», яка теж увійде до рейтингу. Приєднуйтесь, голосуйте за свою пятірку кращих!

Нажаль, у голосуванні були помічені накрутки голосів. Будь ласка, не потрібно цим займатись. Їх помітно у адміністративній панелі і вони видаляються. Це лише принижує саме того гравця, якого “накручують”.