Вчора, 2 грудня в Києві в Будинку футболу відбувся урочистий захід, присвячений нагородженню найкращих футболістів і тренерів, які брали участь у змаганнях під егідою ДЮФЛУ протягом цього року.
«Золотий м’яч ДЮФЛУ»-2023/2024 було вручено 10 футболістам у п’яти вікових категоріях — найкращим гравцям захисного та атакувального плану. Також було визначено найкращого тренера Дитячо-юнацької футбольної ліги України, яким став Володимир Самборський («Шахтар» Донецьк). Також у списку з шести лауреатів відзначено і тренера «Ниви-2» Віталія РИЖКОВОГО
Кращих гравців було відзначено у категоріях, починаючи від U-14 і до U-19. Саме у найдослішій номінації було відзначено Олександра МЕЛЬНИКА, який зайняв друге місце серед усіх гравців захисного плану. (Золотий мяч виборов Дем’ян ТРЕТЯК («Динамо» Київ, «Зоря» Луганськ)
Також у категорії U-19, але вже у атакуючій лінії було відзначено Микиту КОСТЮКОВА, який теж зайняв друге місце. Перше місце тут зайняв Богдан РЕДУШКО («Динамо» Київ)
Наші вітання!
До речі… Саме Олександра Мельника наш сайт відзначив у п’ятірці найкращих у осінній частині чемпіонату у складі «Ниви». Виходить, не дарма?
Трішки статистики:
Олександр Мельник у чемпіонаті Другої ліги сезону 2024-25 р.:
Провів 11 матчів (821 хв.), отримав 4 жовтих картки.
Микита Костюков у чемпіонаті Другої ліги сезону 2024-25 р.:
Провів 11 матчів, 345 хвилин, отримав 2 жовтих картки.
IP
niva.vn.ua
Репліка сайту niva.vn.ua у соцмережі Facebook:
https://www.facebook.com/niva.vn.ua