Двоє гравців “Ниви” у збірній 6 туру Другої ліги!

  • Категорія запису:Кращі!

Традиційно портал sportarena.com визначив збірну туру, в яку увійшли двоє гравців “Ниви”. І це абсолютно справедливо, адже Загорулько відзначився покером, при цьому продемонструвавши гарну гру і лідерські якості, а Швець… Нарешті, ми знову побачили того самого Швеця, який неодноразово потрапляв у збірні туру минулого чемпіонату.


Правий півзахисник – Олексій Швець (Нива Вінниця)
“Вінницька команда досягнула повної переваги в Одесі, де її приймав Васт. І хоча суперник пропустив два тури й мав більше свіжості, крім невеликих уривків гри (скажімо, відразу після перерви), загалом Нива володіла і територіальною перевагою, і краще втілювала своє володіння в небезпечні моменти. Не раз опинявся на ударних позиціях Швець, але сам забити не зміг. Зате на добиванні після його удару Страшкевич забив другий м’яч, а в третій результативній комбінації, замість удару, Олексій головою скинув на Загорулька.”


Нападник – Артур Загорулько (Нива Вінниця)
Місяць не забивав Загорулько, пережив дискваліфікацію за вилучення в матчі проти Кудрівки, але в рідному місті – Одесі – по повній реабілітувався за невдачі минулого туру. У різному стилі, проте обов’язково з високою майстерністю виконання, граючий президент вінничан забив чотири м’ячі з передач Меженського, Швеця, Вітенка та Кобцова. Міг забивати ще. Продуктивно відіграв по всій ширині фронту атаки. Артур – знову лідер бомбардирських перегонів, а такого конкурента, як Литовченко з Чайки, в Другій лізі більше нема.


Також Артура Загорулька було визнано кращим у номінації ГЕРОЙ ТУРУ