Двое гравців “Ниви” – у збірній туру!

  • Категорія запису:Кращі!

Спортивний портал sportarena.com традиційно визначив найкращих гравців туру. На цей раз у список найкращих увійшли два гравці “Ниви”. Це Євген Меженський і Борис Лотоцький.

Правий захисник – Євген Меженський (Нива)
“Була певна турбота стосовно позиції правого захисника, тому що вихованець Шахтаря Грачов – основний на цьому місці в поточному сезоні – пропускав тур через перебір карток. Але універсал Меженський гідно закрив проблемну точку на полі й старанно відіграв проти Кременя-2. Зокрема, в активі Євгена передгольова передача в другій результативній комбінації та низка потенційно гострих пасів, подач і прострілів.”


Центральний захисник – Борис Лотоцький (Нива)
“Лотоцький відкрив рахунок і міг забивати ще, проявивши похвальну швидкість орієнтування в чужому карному майданчику під час стандартів. Це, між іншим, уже історичне досягнення – адже на новій клубній базі Нива грала вперше в Другій лізі. Проте Бориса варто похвалити й за непоступливість у захисті, де вони з Мельником спершу категорично не встигали за активним Баріновим, а в підсумку зуміли розірвати комбінаційні зв’язки кременчужан і допомогли вінничанам здобути «суху» перемогу.”