Ви зараз переглядаєте Друга ліга. 27 тур. “Чайка” Петропавлівська Борщагівка – “Нива” Вінниця 0:0

Друга ліга. 27 тур. “Чайка” Петропавлівська Борщагівка – “Нива” Вінниця 0:0

  • Категорія запису:News

Друга ліга. 27 тур. 03.05.24 Макарів. Стадіон «Центральний ім. М. Х. Бруквенка».  Без глядачів. +20 Сонячно.
«Чайка» Петропавлівська Борщагівка – «Нива» Вінниця 0:0

Головний арбітр: Поліщук М. (Кривий Ріг)

Асистенти арбітра: Капленко О.(Кропивницький), Чеголя В. (Кривий Ріг)


Голи:
  Не було.

Жовті картки:  Не було.
Червоні картки: Не було.
Пенальті: Не було.
Порушення правил: «Чайка» – 8, «Нива» – 12 
Кутові: «Чайка» – 3, «Нива» – 5.
Офсайди: «Чайка» – 1, «Нива» – 2.
Удари у ствір: «Чайка» – 3, «Нива» – 3.
Удари повз ворота: «Чайка» – 6, «Нива» – 4.
Сейви воротарів: «Чайка» – 0, «Нива» – 1.

Влучання у поперечини, стійки:  «Чайка» – 0, «Нива» – 0.

“Чайка” Петропавлівська Борщагівка:

45.Коломієць Володимир, – 22.Дубілей Віталій, 40.Махонін Артем, 7.Гуськов Олександр, 17.Хобта Богдан, 8.Шакун Дмитро, 95.Сичевський Дмитро, 77.Клименко Степан (33.Клименко Владислав, 70 хв.). 29.Венгер Глєб (37.Кулакевич Владислав, 46 хв.), 16.Семенець Богдан, 99.Власюк Даніїл.

Заміни: 12.Слуцький Олексій, 1.Лазарчук Владислав, 2.Биков Євгеній, 1.Емре Антоній Даніель Чуквебука, 19.Євстратенко Володимир,  10.Євтушок Олександр, 14.Луценко Ігор, 9.ЯрмакДенис, 5.Хохлов Вадим.
Головний тренер: Cизихін Сергій

“Нива”
 Вінниця:

25.Захарчук Роман – 3.Лотоцький Борис, 19.Мельник Даніїл, 23.Борячук Олександр, 17.Рогульський Дмитро, 77.Грачов Володимир, 33.Ничипоренко Олег, 22.Варяник Віталій (9.Кобцов Даніл, 83 хв.), 29.Петленко Артур (16.Гончар Родіон, 73 хв.), 10.Загорулько Артур, 63.Власенко Антон (70.Швець Олексій, 66 хв.).

Заміни:  35.Паримський Андрій, 44.Хоренженко Владислав, 99.Чигур Дмитро.
Головний тренер: Ярошенко Юрій.


Команди підійшли до гри, маючи у активі «Чайка» – 46 залікових балів і четверте місце, «Нива» – 29 пунктів і 8 стрічка у турнірній таблиці. Особливих переспектив у обох команд немає. Трійка лідерів навряд чи підпустить «Чайку» до себе, а «Нива» навряд чи, враховуючи надскладний календар, піднятися вище восьмого місця. А отже, команди у звітній грі виконували локальні завдання «намагатися перемагати у кожній грі і налагоджувати гру». У минулому турі «Нива» нарешті вимучила першу перемогу у весняній частині першості, у другому таймі здолавши опір безнадійного аутсайдера чемпіонату. А «Чайка» минулий тур пропускала. А ще двома турами раніше здолавши по черзі «Скалу» 2:0, «Рух-2» 3:0. Тобто, команда на ходу і за логікою і статистикою, у грі з «Нивою» можна було очікувати аналогічний результат.   

У порівнянні з минулою грою склад «Ниви» зазнав змін. На поле у старті вийшли Рогульський, місце якого на лаві запасних зайняв Хоренженко, який у грі з «Кременем-2» відзначився голом, Меженський взагалі випав зі складу через травму, а його місце зайняв Грачов, який відбув дискваліфікацію. Повернувся у основу і Ничипоренко. У решті змін відзначаємо відсутність у складі Євтіхова і Страшкевича, що, безумовно, є суттєвими втратами.

З перших хвилин гри команди доволі шустро ганяли мяч газоном, гра проходила майже без порушень правил, зупинок, але і без небезпечних моментів.  Ближчедо 15 хвилини гри «Нива» стіорила перший небезпечний момент після удару Загорулька зі штрафного по центру воріт. «Чайка» відповіла небезпечним випадом з центру поля, після якого Семенець намагався перекинути мяч через Захарчука. Також той самий Семенець міг відкрити рахунок під завісу тайму, але його удар у правий нижній кут потягнув Захарчук. У цілому, футболісти обох команд намагались саме грати у футбол, але атаки, здебільшого, згасали на підступах до чужих воріт, а футбол без небезпечних моментів не надто цікавий для вболівальників. По суті, це було характерно для усього першого тайму, але враховуючи минулу гру з «Кременем-2», були сподівання, що «Нива» активується саме у другому таймі.

Початок другого тайму затягнувся аж на годину через повітряну тривогу, після якої команди провели розминку і розпочали другу частину матчу, перша половина якої пройшла у доволі нудній, нецікавій грі абсолютно без гострих моментів. Здавалося б, одним потрібна перемога для того щоб спробувати вчепитись за зону лідерів, а іншим взагалі нічого не світить і є шанс розкритись, ризикувати, грати у своє задоволення. Але ні, взагалі, не пригадується настільки беззубої, безхарактерної, неагресивної гри обох команд, яка була сьогодні.  Навіть арбітру не було за що роздавати жовті картки, а загальна кількість порушень за увесь матч склала 20 на дві команди.  Ніби нічия влаштовувала суперників. Але ж ні. На останній доданій хвилині лише дива реакції Захарчука врятували «Ниву» від поразки після удару Хобти з близької відстані під поперечину воріт. Але забити йому не вдалося і, таким чином, «Нива» здобула девяту нічию у чемпіонаті і девяте місце у чемпіонаті. Ну, таке собі…
 
8 хв. Венгер отримав мяч після пасу з правого флангу, підлаштувався під удар, але не влучив у ствір.
12 хв. Загорулько з центру поля віддав класний пас на лівий фланг на хід Варянику, але той чомусь змістив рух на інший фланг і момент було втрачено.
13 хв. Загорулько пробиває штрафний, перекидає стінку. Але воротар фіксує мяч, пущений по центру воріт.
18 хв. Семенець отримав вертикальний пас у центрі поля, трішки пробіг з мячем до воріт і зряче пробив по воротах «Ниви», намагаючись перекинути Захарчука, який далеко вийшов з воріт, але не влучив у рамку.
21 хв. Простріл з лівого флангу, Захарчук у падінні не зміг зафіксувати мяч, який прослизнув під голкіпером вздовж воріт на дальню стійку, але там не виявилось жодного гравця «Чайки», щоб завершити цю атаку голом.
28 хв. Знов Захарчук не фіксує мяч з першого разу після подачі зі штрафного. Але на підборі нікого не виявилось і Захарчук з другої спроби накрив мяч.
37 хв. Варяни оотримав передачу з правого на лівий фланг, розхитав суперника і пробив у бижній кут, але не надто сильно і воротар спокійно накрив мяч.
41 хв. Грачов зі штрафного крутив мяч у напрямку воріт, але голкіпер кулаками виніс мяч подалі.
43 хв. Після подачі кутового Борячук опинився перший на мячі і головою пробив по воротах, але захисник виніс мяч з воріт. Щоправда. Позаду нього був воротар. Але вигнлядало це небезпечно.
45 хв. Подача з лівого флангу у центр штрафної «Ниви», Семенець опинився на ударній позиції з лівнії воротарського майданчика і вже завалюючиь на газон намагався проштовхнути мяч у ворота, але захарчук у стрибку витягнув  мяч з правого кута. Семенець здйняв руки у гору, вимагаючи пенальті, але арбітр порушення не зафіксував.

Перерва

58 хв. За відсутності гострих моментів відзначаємо стрімкий ривок Кулакевича лівим флангом і простріл у центр штрафної на Семенця, який не встиг до мяча. Який не який, а напівмомент.
64 хв. Удар Сичевського зі штрафного, призначеного у 25 метрах від воріт – мяч пролітає значно вище воріт.
66 хв. Навіс Борячука з лівого флангу у центр штрафної «Чайки» на голову Загорульку, який різаним ударом намагався влучити у рамку, але мяч пролетів повз ворота.
75 хв. Борячук пробив з льоту з кута карного майданчика, але мяч пролетів поруч з правою стійкою. Без особливої небезпеки.
84 хв. Атака «Чайки» центром поля, Семенець головою скинув мяч правіше на Кулакевича, який набрав швидкість, увійшов у штрафну і пробив з достатньо гострого кута, перебуваючи під пресингом захисника, але мяч пролетів поруч з воротами.
85
хв. Грачов навісив з правого флангу на лінію воротарського майданчика на Загорулька, який виграв протистояння з захисником і пробив головою у лівий нижній кут воріт господарів, але мяч пролітає повз ворота. Це вже було дуже близько до голу.
90+
1 хв. Кулакевич змістився з мячем вздовж лінії карного майданчика і пробив по воротах «Ниви». Небезпечно, але цей постріл було заблоковано захисником.
90+2 хв. Сичевський з лівого флангу подав штрафний на ближню стійку, а Махонін головою кивнув мяч повз ворота.
90+4 хв. А це вже мегамомент у Хобти, який ледве не приніс перемогу «Чайці» на останній доданій хвилині. Навіс Гуськова з правого флангу у штрафну «Ниви», мяч опинився на нозі Хобти, який знаходився у метрах 8 від воріт і той завдав сильного удару під поперечину. Невідомо, яким дивом Захарчук зумів зреагувати на цей удар, перевівши мяч на кутовий.
Фінальний свисток


IP
niva.vn.ua