Ви зараз переглядаєте Друга ліга. 15 тур. “Металург-2” Запоріжжя – “Нива” Вінниця 0:2

Друга ліга. 15 тур. “Металург-2” Запоріжжя – “Нива” Вінниця 0:2

  • Категорія запису:Чемпіонат

Друга ліга. 15 тур. 27.10.23  Кочубеївка. Стадіон «Базис».  Без глядачів. +22 Сонячно.
«Металург-2» Запоріжжя – «Нива» Вінниця 0:2

Головний арбітр: Садовий О. (Кременчук)

Асистенти арбітра: Мошковський В. (Київ), Подвальний Д. (Київ)

Голи:   Никитюк, 58 хв., Лотоцький, 90+3 хв.
Пенальті: Не було
Влучання у штанги, поперечину: «Металург-2» – 1, «Нива» – 0
Кутові: «Металург-2» – 5, «Нива» – 8

Жовті картки: Ничипоренко, 12 хв., Лотоцький, 45 хв., Коваленко, 57 хв., Никитюк, 59 хв., Корнійчук, ??, Васильченко, 73 хв., Ярошенко, 77 хв (На лаві запасних), Корнійчук, 83 хв., Лапко, 90+2 хв.
Червоні картки: Корнійчук, 83 хв.

“Металург-2” Запоріжжя:

71.Лавута Кирило – 5.Корнійчук Сергій, 24.Ніколишин Олександр, 16.Лапко Микита, 41.Куралех Микита (15.Васильченко Владислав, 62 хв.), 55.Кузьмович Валентин, 99.Коваленко Максим, 74.Ковальський Георгій (53.Костюченко Дмитро. 69 хв.), 17.Хуссін Тимофій (23.Клопижніков Констянтин, 78 хв.), 18.Толок Глєб, 28.Близнк Володимир.
 Заміни: 95.Омельяненко Констянтин, 27.Завгородній Артем, 31.Куракін Василь, 21.Ішимський Данило,
Головний тренер: Зубченко Андрій

“Нива” Вінниця:

71. Вічний Ян – 3.Лотоцький Борис, 23.Борячук Олександр, 26.Никитюк Роман,, 33.Ничипоренко Олег, 63.Власенко Антон (8.Рябий Іван, 88 хв.), 6.Меженський Євген (7.Астафьєв Максим., 90+3 хв.), 29.Петленко Артур (9.Кобцов Даніл, 64 хв.),  70.Швець Олексій (77.Грачов Володимир, 88 хв.), 13.Євтіхов Олександр, 10.Загорулько Артур.

Заміни: 35.Шухман Богдан, 17.Рогульський Дмитро,
Головний тренер: Ярошенко Юрій.

Гра проходила у Кочубеївці черкаської області. Для того, щоб сповна зрозуміти загальну обстановку гри, уявіть собі серед поля зелену яму глибиною метрів зо пять абсолютно без трибун, функцію яких виконували поросші травою земдяні вали. Судячи з усього, газон був непоганої якості, але розмітку, мабуть чітко бачили лише футболісти. По периметру футбольного поля, крім ігрових воріт було розставлено ще вісім «рамок» різного розміру, що подекуди трішки збивало з толку, враховуючи відсутність наведених ліній розмітки. Ну і усю цю обстановочку увінчували пожежна машина на пригорку, водонапірна вежа і купола церкви.


Перший тайм трішки розчарував до волі рівною грою команд. У вболівальників були сподівання на перемогу вінничан, адже у останніх матчах «Нива» показувала доволі гарну гру, рух вверх у турнірній таблиці, а «Металург»… різниця голів – 24 і 11 місце у чемпіонаті говорять самі за себе. Саме через ці субєктивні показники були певні позитивні сподівання, але гра у першому таймі показала, що «Металург-2» абсолютно не виглядає хлопчиками бля биття, із задоволенням любить створювати моменти. «Нива» теж створювала небезпеку біля воріт господарів. Чого варті моменти у Борячука і Швеця, обидва наносили удари упритул з правою стійкою, але було відчуття, що на гол «не награла». Більш того, «Металург» постійно намагався бити з будь-яких позицій, а найбільш небезпечним моментом тайму стало влучання у поперечину у виконанні Куралєха.

По перерві «Нива» додала у русі, швидкості, які відразу принесли гострі моменти біля воріт суперника. Особливо небезпечні моменти мав Петленко, який кілька разів розстрілював ворота «Металурга», але півзахиснику «Ниви» просто шалено не щастить. Безумовно, юному гравцеві дуже не вистачає досвіду, а бажання забити грає злий жарт із бажанням відзначитись. Ситуація, майже ідентична вступам Мудрика за «Челсі», якому дуже довго не вдавалось відзначитись. Сподіваємось, коли у Петленка гра піде, «Нива» дуже від цього виграє. А поки що перемогу здобували інші гравці. Ще у першому таймі трішки бісили порожні подачі на ближню стійку з кутових, але саме ці подачі у другому таймі зробили результат. Спочатку Швець на Никитюка створи перший гол, а у кінці гри Кобцов пасом на Лотоцького створили фінальний результат поєдинку. «Металург-2» був не готовий до пришвидшення гри, пресингу, у другому таймі відчувалось, що рівень гравців «Ниви» значно вище за рівень суперника.

Серед кращих гравців слід відзначити усю захисну ланку, крім, можливо, Меженського, який декілька разів втрачав позицію. Також нижче свого рівня зіграв Євтіхов. Лотоцький з Никитюком забили два якісних, потрібних голи. Традиційно сильно зіграв Загорулько, але забити не вдалося. Активним на фланзі був Швець. Ничипоренко сильно зіграв у центрі поля, віддаючи гарні передачі. Також гольовими пасами міг відзначитись і Борячук, але то вже провина партнерів по команді, які не змогли скористатись розкішними можливостями.

Отже, у підсумку, перемога «Ниви», яка, втім, далася дуже не просто, але команда створила саме головне – потрібний результат. І це вже друга поспіль перемога з рахунком 2:0. Здобуті три очки не допомогли «Ниві» піднятись у турнірній таблиці бодай на одну сходинку догори, але дозволили трішки наблизитись до групи лідерів. І вже наступного вікенду вінничан чекає виїзний «екзамен» у матчі з одним фаворитів турніру «Звягелем».

8  хв. Вічний невдало недалеко вибив мяч, який підхопив Хуссін, який не розмірковуючи пробив по воротах, але мяч пролетів трішки лівіше рамки.
16  хв. Загорулько пробив з меж карного майданчика, але постріл було заблоковано. А удар добивання прийшовся по центру воріт, що не стало проблемою для воротаря.
17  хв. Корнійчук міцно приклався ударом з метрів 18 трішки лівіше воріт під поперечину – Вічний зі складнощами перевів мяч на кутовий.
21  хв. Поперечина! Куралєх взяв гру на себе у ценетрі поля, пройшов кількох захисників «Ниви» і пробив по воротах. Мяч зрикошетив від ноги Никитюка і по високій дузі влучив у поперечину.
27  хв. Куралєх необачно віддав пас на власного воротаря, але заслабко і Загорулько ледве не перехопив мяч.
28  хв. Дальній удар Меженського з правої половини поля – вище воріт.
30  хв. Дальній удар Борячука з лівого флангу – теж «у молоко» поруч з правою стійкою.
33  хв. Толок отримав вертикальну передачу прокинув собі на хід по центру поля між двох захисників і лише далекий вихід Вічного з воріт назустріч нападнику нейтралізував небезпечний мопент.

36  хв. Хусін пробив з-за меж карного майданчика по центру воріт – Вічний спокійно забирає мяч.
37  хв. А це повтор минулого епізоду у виконанні Куралєха. Теж по центру, теж Вічний у грі.
38  хв. «Нива» подала кутовий з лівого флангу, Никитюк головою скинув мяч на праву стійку на Борячука, який пробивав с ходу з метрів трьох у порожній кут, але не влучив по воротах.
41  хв. Знову фланг Меженського втрачає гравців. Це знову удар Куралєха з тієї самої позиції, мяч пролітає трішки вище воріт.
41  хв. Власенко обігрався з Швецем на правому фланзі атаки, а потім віддав завершальну розрізну передачу на правий кут воротарського майданчика, звідки Швець міцно пробив у ближній кут, але відмінно зіграв воротар, відбивши мяч на кутовий.

Перерва

52  хв. Борячук з правого флангу віддав класну передачу на дальню стійку на Петленка, який намагався пробити у ближній кут з трьох метрів, але мяч від ноги півзахисника замість голу відлетів до рук воротаря.
55  хв. Загорулько у центрі поля перехопив мяч, взяв гру на себе, протягнув круглого метрів двадцять і віддав пас на Євтіхова, який відкривався на лівому фланзі атаки. Олександр прийняв мяч, увійшов у штрафну і намагався прокинути між ніг голкіпера у порожні ворота, але той вийшов переможцем у цьому епізоді.
58  хв. ГОЛ! 0:1! Після розіграшу кутового з лівого флангу Швець подав мяч на ближню стійку  Нкиюка, яки переграв Ніколишина, підібрав мяч, який відскочив від захисника і у падінні проштовхнув мяч у сітку повз трьох захисників і воротаря.
62  хв. Загорулько пішов  пресинг на правому фланзі атаки, відібрав мяч і відпасував його у центр на Власенка. Рикошет і мяч опиняється на нозі у Петленка, який розстрілював ворота господарів з 15 метрів, але влучив у голкіпера.
63  хв. Борячук пробив зі складного положення під пресингом захисника. Мяч летів по центру воріт, але без складнощів для воротаря.
69  хв. Небезпечно біля воріт «Ниви». Прохід правим флангом від Толока, простріл вздовж воріт, Вічний чомусь не пішов на перехоплення, а нападник господарів просто пробачив гостей, не влучивши у рамку з трьох метрів.
76  хв. Кобцов отримав пас з центру поля на хід, вийшов 1 на 1 з воротарем і прокинув мяч у ворота з 16 мерів. Але арбітр просигналізував про офсайд, що викликало бурхливу реакцію у тренерів «Ниви».
80  хв. Хороший момент у Загорулька, який отримав пас від Швеця, але не зміг пробити над захисником і воротарем, які вискочили назустріч нападнику. Рикошет і момент втрачено.
83 хв. Швець прискорився на правому фланзі атаки, увійшов у штрафну, а Корнійчук зрізав його ударом ззаду по ногам. Пенальті? Ні…. Штрафний на лінії карного майданчика і друга жовта Корнійчуку, яка перетворюється на червону картку.
84  хв. Хороший, якісний удар Борячука зі штрафного. Мяч пролітає поруч з лівою хрестовиною.
84  хв. Ніколишин у одному епізоді збив у штрафній і Загорулька і Швеця, але арбітр чомусь промовчав, не побачивши явного пенальті.
90+3 хв. ГОЛ! 0:2! Кобцов подав кутовий з лівого флангу на ближню стійку, а Лотоцький у красивому стрибку головою направив мяч у ліву девятку!
Фінальний свисток

IP
niva.vn.ua