Ви зараз переглядаєте Друга ліга. 12 тур. “Нива” Вінниця – “Чайка” Петропавлівська Борщагівка 0:1

Друга ліга. 12 тур. “Нива” Вінниця – “Чайка” Петропавлівська Борщагівка 0:1

  • Категорія запису:Чемпіонат

Друга ліга. 12 тур. 11.10.23  Вінниця. Центральний міський стадіон.  Без глядачів. +12 Сонячно.
«Нива» Вінниця – «Чайка» Петропавлівська Борщагівка 0:1

Головний арбітр: Поліщук М. (Кривий Ріг)

Асистенти арбітра: Голіяк І. (Миколаїв), Резниченко О. (Краматорськ)

Голи:   Семенець, 70 хв.
Пенальті: Не було
Влучання у штанги, поперечину: «Нива» – 1, «Чайка» – 0.
Кутові: «Нива» – 2, «Чайка» – 10

Жовті картки: Власенко, 36 хв., Меженський, 77 хв., Гуськов, 81 хв.
Червоні картки: Не було

“Нива” Вінниця:

71.Вічний Ян – 3.Лотоцький Борис, 26.Никитюк Роман (23.Борячук Олександр, 73 хв.), 33.Ничипоренко Олег, 17.Рогульський Дмитро, 63.Власенко Антон, 6.Меженський Євген, 11.Страшкевич Вадим, 29.Петленко Артур, 70.Швець Олексій, 10.Загорулько Артур.

Заміни: 35.Шухман Богдан, 20.Мельник Олександр, 8.Рябий Іван, 9.Кобцов Даніл.
Головний тренер: Ярошенко Юрій.

“Чайка” Петропавлівська Борщагівка:

45.Коломієць Володимир, 22.Дубілей Віталій, 40.Махонін Артем, 23.Музиченко Антон, 7.Гуськов Олександр, 77.Клименко Степан, 8.Шакун Дмитро, 11.Емере Антоній Даніель Чуквебука, 6.Вечурко Микола, 95.Сичевський Дмитро (19.Єстратенко Володимир, 62 хв.), 16.Семенець Богдан (35.Зхаров Юрій, 90+4 хв.).
 Заміни: 1.Лазарчук Владислав, 12.Майборода Олексій, 33.Клименко Владислав, 4.Хохлов Вадим, 14.Луценко Ігор, 99.Власюк Даніїл.
Головний тренер: Сизихін Сергій


По складу вінничан на гру варто зазначити лише те, що повернувся у обойму Борячук, але на поле у старті так і не вийшов. Можливо, через те, що Ярошенко остерігався знову залишитись у меншості по ходу гри) А якщо без жартів, певно що тренер не став змінювати той склад, який вже трохи зігрався без Борячука. У решті складу – все, як завжди, крім того, що Євтіхова дискваліфіковано через перебір карток.

Гра розпочалась з позиційної боротьби за простір, яку дуже скоро виграли вінничани, змістивши гру на половин поля «Чайки», але до гострих моментів не доходило. До 14 хвилини гра виглядала нуднувато. Аж доти, доки вінничани не влаштували пожежу біля власних воріт. Після цього гра повернулась до схеми «Атакують вінничани, а гострі моменти створюють борщагівці». Дякувати Яну Вічному, ця гострота не обернулась у забиті голи. Усе це за тактикою нагадувало боксерський поєдинок, коли один боксер віддає ініціативу іншому, але виснажує його, тримаючи на відстані витягнутої руки і очікуючи на слушний момент, коли можна буде провести гострий нокаутуючий випад. Поступово територіально гра вирівнялась, але команди так і не працювали на забиті голи. Хоча моменти були. Особливо згадується поперечина воріт «Чайки» після несподіваного удару Петленка.

Другий тайм трішки додав у швидкостях. Особливо це стосується «Чайки», якій, судячи з усього, набридла невизначеність рахунку і вона вирішила схилити шальки терезів на свою користь. І це сталося на 70 хвилині завдяки прострілу з лівого флангу і завершального удару Семенця між ніг Яна Вічного у ворота. Далі гості повністю віддали простір «Ниві», але знову ж таки – лише, це «простір на відстані». Вінничани не склали руки, намагались атакувати, але без небезпечних моментів. «Нива» видала непогану гру, але сьогодні гості були сильніші тактично і у окремих епізодах і справедливо перемогли. У складі «Ниви» варто відзначити Яна Вічного.
А далі… далі буде не легше. Вже через чотири дні виїзд до лідера – «ЮКСИ»

5  хв. Швець пробив з 17 метрів, але воротар гостей дуже легко впорався з цим моментом.
14  хв.
 Господарі привезли собі небезпеку, перепасовуючись біля власних воріт і помилившись при передачі. Емере перехопив пас Рогульского, віддав мяч на Вечурка, який пробив з 14 метрів у правий нижній кут, але Вічний контролював ситуацію.
20  хв. У «Чайки» пройшла вертикальна передача низом між двома захисниками, але ситуацію врятував Вічний, який вийшов з воріт на метрів 20 і вибив мяч подалі.
23  хв. Клименко отримав мяч у штрафній трішки лівіше від воріт і пробив із розвороту у ближній кут, але знову команду врятував Вічний!
32  хв. Дубілей пробив з льоту з метрів 20. Дуже сильно, але мяч пролітає над поперечиною воріт «Ниви».
36  хв. «Чайка» провела хорошу атаку, шістьома передачами заплутавши захист «Ниви» і у завершальній стадії Клименко з 9 метрів наносив вирішального удару по воротах господарів, але сильний удар заблокував Рогульський. А мяч міг влетіти у ворота…
36  хв. У відповідь «Нива» миттєво розвинула атаку, яку гості перервали порушенням правил на Загорульку. Страшкевич не став очікувати свистка арбітра а швиденько розвів мяч, відпасувавши його на Швеця, який гостро прострелив у воротарський майданчик з правого флангу і Дубілей, вибиваючи мяч, ледве не зрізав круглого у власні ворота.
43  хв. Музиченко пробив головою після розіграшу кутового, мяч влучив у голову Семенця, який, якби зорієнтувався, то підправив би мяч у ворота, а так лише рикошет за лицьову лінію.
44  хв. Дуже небезпечно! Швець увірвався у штрафну з центру на лівий фланг карного майданчика, Петленко «обікрав» його, з під ноги Олексія нанісши несподіваний удар по воротам. Мяч пролетів над воротарем і влучив у поперечину!

Перерва

48  хв. Гості пробили штрафний, призначений прямо біля правого кута карного майданчика. Мяч було подано на лінію воротарського майданчика і хтось із захисників вінничан доволі небезпечно виніс мяч на кутовий.
57 хв. Семенець втратив класний момент, отримавши пас у 15 метрах навпроти воріт «Ниви», розвернувшись і пробивши. Мяч після рикошету пролетів поруч з правою девяткою.
60  хв. А це момент у «Ниви»! Загорулько м’яко віддав вертикальну передачу на хід Швеця між захисниками, Олексій підпрацював собі мяч на хід під удар і пробив, знаходячись правіше воріт, але пробив дуууже невдало. Це був вбивчий епізод, але…. дуже слабкий удар не є складним для воротаря.
70  хв. Гол! 0:1! Єстратенко, який лише нещодавно з’явився на полі промчав метрів 50 по лівому флангу і вирізав шикарну прострільну передачу на лінію воротарського майданчика на Семенця, який зряче відправив мяч поміж ногами у Вічного у ворота.
84  хв. Вечурко пробив з лінії штрафного майданчика, захист «Ниви» блокує цей удар.
86  хв. Дуже красивий епізод у виконанні «Чайки». Подача з кутового на ближню стійку і Дубілей пятою! з льоту, перебуваючи спиною до воріт, намагався влучити у дальній кут, але класно зіграв Вічний.
Фінальний свисток

IP
niva.vn.ua