Ви зараз переглядаєте “Дніпро” Черкаси – “Нива” Вінниця 0:2

“Дніпро” Черкаси – “Нива” Вінниця 0:2

  • Категорія запису:Чемпіонат

05.09.21 ЧеркасиСтадіон “Черкаси Арена” ??? глядачів. +16 (Сонячно)

Головний арбітр: Галіцин Р. (Київ)

Асистенти арбітра:   Каморніков Д, Супрунюк П.

Голи: Громок Денис, 49 хв., Загорулько Артур, 69 хв.

Жовті картки:, Савісько Ярослав, 67 хв., Кузнєцов Євген, 69 хв., Біда Сергій, 82 хв. – Громок Денис, 76 хв., Хохлов Вадим, 80 хв., Петрик Дмитро, 83 хв.

Червоні картки: Не було.

 «Дніпро» Черкаси:

1.Самойленко Кірілл – 5.Онищенко Євгеній, 6.Кузнєцов Євген, 15.Вінніченко Богдан, 69.Клюс Анатолій, 8.Івахно Максим (44.Пиріг Маркіян, 75 хв.), 11.Іваночко Юрій, 27.Копил Сергій (97.Кос Олег, 64 хв.), 17.Чижик Даніїл, 9.Бистрицький Кирило (30.Біда Сергій, 46 хв.), 10.Савісько Ярослав (23. Черненко Максим, 83 хв.).

Заміни:

???

Головний тренер: Ільницький Тарас

 «Нива» Вінниця

1.Гурідов Максим, – 17.Бондар Дмитро, 4.Петрик Дмитро, 3.Хохлов Вадим, 23.Борячук Олександр (33.Слінкін Андрій, 87 хв.), 5.Калітов Олександр, 7.Георгієв Віктор (70.Брижчук Антон, 78 хв.), 44.Худік Роман, 99.Костюк Євгеній (34.Громок Денис, 46 хв.), 11.Маляренко Ігор (89.Козьбан Дмитро, 46 хв.), 10.Загорулько Артур (9.Браславський Ярослав, 88 хв.).   

 Заміни:

35.Шкарбан Євген, 8.Кучер Володимир, 20.Гемега Віталій, 13.Сербул Едуард,  22.Чухно Валерій.

Головний тренер: Циткін Володимир

Вінницька “Нива” у вже традиційному стилі перемогла чергового суперника. Так так, у “Ниви” відчувається свій фірмовий стиль. Це бажання грати першим номером у грі з будь-яким суперником, це високий пресинг, реалізація стандартів, широка гра із активним залученням вінгерів, використання сильних сторін кожного з гравців і повна взаємозамінність. Коли випадає зі складу навіть два-три гравці, малюнок гри не страждає, а просто поповнюється іншими сильними рисами.

Дуже важлива перемога, яка знову повернула головну вінницьку команду на четверту сходинку у турнірній таблиці і ще раз довела нашу силу і впевненість у правильності шляху, по якому ми йдемо.

Буквально напередодні гри вінничани суттєво поповнили склад досвідченими Андрієм Слінкіним, Віталієм Гемегою, Дмитром Козьбаном. І якщо перші два ще адаптуються до нових умов, то останній провів вже другу гру. І як провів. Якщо у минулій грі саме Дмитро розпочав гольову атаку, то у цій грі зробив прямий асист, з якого президент клубу забив важливий другий гол у ворота “Дніпра”. Це вже четвертий гол у чемпіонаті, а також черговий гол у трьох матчах чемпіонату поспіль. Вочевидь, Артур просто любить футбол, кайфує від гри, від лідерської ролі у команді і сповнений бажання бачити команду у лідерах і все робить для цього. Ще одним лідером по праву вважається Георгієв, який, здається, не вміє грати без вигадки. І ці “вигадки” сьогодні були також у вигляді гольового пасу на Громока, який, нарешті, забив. Відчувалось, як важливо було йому забити і ось нарешті це відбулось! Ну, що ж, Денис, з почином, так тримати… Ну а в цілому, команда сьогодні зіграла, як злагоджена машина. Розпочавши гру дуже впевнено, по хазяйськи, відразу створила гольовий момент зусиллями невтомного Бондаря і Костюка, який набирає оберти. Пас -поперечина. З голом не пощастило, але цей момент цілком задав тон грі. І нехай у середині тайму господарі вирівняли гру, але відчувалось, що наша перемога десь поруч. Другий тайм став ще кращим за перший. “Нива” заграла агресивніше, моменти стали зявлятись більш регулярно і ставали все небезпечнішими, що у решті решт відобразилось на цілком красивому і прийнятному рахунку на табло – 2:0 на користь вінничан!

Молодці! Далі буде!

4 хв. Бондар промчав по правому флангу до лицьової лінії і навісив на ближню штангу. Першим на мячі був Костюк, який пробив головою по воротах, але влучив у поперечину! Дуже небезпечно!

11 хв. Чижик пробив штрафний з метрів 25 від воріт. Мяч летів у лівий нижній кут і Гурідов у красивому стрибку перевів мяч на кутовий.

22 хв. Довга вертикальна подача по правому флангу від центру поля на лінію штрафної “Ниви”, де Савісько прийняв мяч і знаходився у метрах 18 під кутом до воріт. Борячук був вже позаду і можна було бити, але вчасно підстрахував партнера Петрик, який заблокував подачу. Небезпечно!

28 хв. Загорулько з центру поблизу штрафної віддає мяч на лівий фланг на Костюка, який навісив на дальню стійку, Георгієв на лицьовій лінії дістав мяч і головою скинув його під удар Бндарю, який пробив, знаходячись правіше у метрах 15 від воріт, але захисник заблокував цей постріл.

35 хв. Георгієв скинув мяч під удар Загорульку, який знаходився на лінії карного майданчика і той вдарив лівою у лівий нижній кут воріт, але мяч у лічених сантиметрах пролетів поруч зі стійкою.

40 хв. Хохлов помилився, вибиваючи мяч подалі від воріт, послідувало перехоплення, швидка атака 2 в 2 правим флангом, Чижик протягнув мяч до лицьової лінії і скинув під удар Копилу, але той з близької дистанції пробиває вище воріт. Пощастило “Ниві”

45 хв. А тепер вже пощастило “Дніпру”. Борчук навісив на воротарську лінію з лівого флангу, мяч крізь частокол ніг перелетів на дальню стійку, куди підключився Георгієв і у стрибку головою пробив по воротах, але відчайдушна гра Самойленка і захисника завадили тому, щоб мяч влетів у ворота.

Перерва. 

49 хв. ГОЛ! Вкидання аута Борячуком з лівого флангу на хід Георгієву. Той наздогнав мяч біля лицьової і відкинув його у центр штрафної на Громока, який тонко з лівої ноги з метрів 15 вдарив у лівий нижній кут. Воротар на мить затримався із стрибком і це вартувало його команді пропущеного голу. 0:1! Слід зазначити, що Громок лише ось декілька хвилин тому  вийшов на заміну.

52 хв. Бондар подав мяч на ближню стійку з правого флангу, Загорулько головою підрізав мяч у дальній кут воріт, але мяч пролетів поруч зі стійкою. Дуже небезпечно!

58 хв. Громок віддав вертикальну передачу на Загорулька, який покружляв з мячем на лінії карного майданчика і звількинвшись від опіки одразу трьох захисників, пробив по воротах з 16 метрів, але значно вище воріт.

64 хв. Подача кутового з лівого флангу Калітовим, мяч перелітає через усіх гравців і опиняється на дальній штанзі у Загорулька, який намагався пробити головою по воротах, але не влучив із вигідної позиції.

66 хв. Подача кутового біля воріт “Ниви”, мяч відбито, але недалеко і на ногу гравцеві “Дніпра”, який пробив з метрів 17, але мяч влучив у захисника, потім відлетів ближче до воріт до Кузнєцова, який намагався проштовхнути мяч у ворота, але Гурідов на місці.

69 хв. ГОЛ!  Калітов подав штрафний на лінію воротарського майданчика, Козьбан, знаходячись біля правої штанги головою перекинув мяч на ліву стійку, яку головою замкнув Загорулько. 0:2!

81 хв. Подача штрафного у карний майданчик “Ниви”, мяч заметушився серед гравців а ось завершальний удар Савісько прийняв на себе захисник.

Фінальний свисток. 

IP

Niva.vn.ua