Борис Лотоцький у збірній туру! Але є одне але…

  • Категорія запису:Кращі!

Традиційно портал sportarena.com визначив найкращих гравців туру. На цей раз вперше у сезоні гравець “Ниви” потрапив у почесний список. Мова йде про захисника – Бориса Лотоцького. Вітаємо! Але…

Вочевидь, портал sportarena.com відзначає лауреатів не після перегляду матчів і враховуючи думку фахівців, а лише з оглядкою на результат. “Кудрівка” не забила? Ага… Хто молодець? Захист “Ниви”! Хто саме? А нехай буде Лотоцький!” Якось так… Не применшуючи заслуг Лотоцького, хочеться відзначити, що у захисту “Ниви” у грі з “Кудрівкою” було обмаль шансів проявити себе через пасивність атаки гостей, за виключенням моменту на 46 хвилині, коли цей самий захист дозволив Кулику пробити в стійку воріт “Ниви”. Роботи у захисників було дуже мало саме у захисті. Мабуть, саме тому інший захисник “Ниви”, капітан команди, Борячук якнайкраще проявив себе не тільки у захисті, а й у атакуючих діях. Наприклад, саме він розпочав ту саму гольову атаку “Ниви”, вкинувши аут на Загорулька. Кілька разів гостро подавав у карний майданчик і був помічений у відборі. Також його гарматний удар ледве не завершився голом. Але усе це не справило враження на експертів Спортарени і вони залишили Олександра за бортом рейтингу.

Але то таке. Єдиний висновок, який має бути – усі ці лауреати, рейтинги, “кращі”, “збірні” – поняття дуже і дуже суб’єктивне.

Цитуємо:
Центральний захисник – Борис Лотоцький (Нива Вінниця) 
ФК Кудрівка – команда з великим атакувальним потенціалом, але в Вінниці забити не змогла. Багато в чому, завдяки дуету центральних захисників Никитюк-Лотоцький. І якщо перший із них, більш досвідчений, в одному з моментів пропустив Кулика, який влучив у стійку, до Бориса відзначаємо за максимальну надійність. Непоступливий, розважливий молодий оборонець допоміг Ниві навіть в урізаних складах відстояти свою мінімальну перевагу в рахунку.”