Артур Загорулько – гравець туру!

  • Категорія запису:Чемпіонат

Один раз – виняток, два рази поспіль – закономірність, три рази поспіль – система. )

Другий раз поспіль гравців “Ниви” визнають кращими в турі, що стає закономірністю. Було б дуже непогано, якби у наступному турі хтось з біло-зелених знову став кращим гравцем туру, перетворивши це у системне визнання індивідуальних здобутків, як підтвердження успіхів усієї команди.

Отже, Артур Загорулько – кращий гравець туру. Не у багатьох вболівальників є змога переглянути усі матчі туру, щоб порівняти дії усіх гравців, але довіримось спеціалістам – без сумніву, три шикарних голи, гра на команду, вклад у перемогу, лідерські якості, вражаючі технічні епізоди гри президента клубу абсолютно адекватна найвищій оцінці і званню кращого гравця туру!
Пряма мова від sportarena.com:
Перемога над Реал Фармою точно виводила вінничан на третє місце й давала шанси на друге. В дуелі двох клубів на чолі з граючими президентами Загорулько зумів оформити хет-трик, зрівнявшись із бузівчанином Сомовим на чолі таблиці найвлучніших бомбардирів. Спершу він скористався неузгодженістю одеських оборонців, потім стартував на довгу передачу з глибини, а на завершення стартував на аут від Швеця й «не помітив» кількох суперників. Міг забивати ще – на досвіді та швидкості мав відчутну перевагу в рідному місті.” 

Але з “Реал Фармою” грав не тільки Загорулько. Багато гравців показали свої найкращі якості і внесли свій яскравий вклад у перемогу, що не залишилось непоміченим у спеціалістів, які визхначають кращих гравців туру по позиціям. Так, Олександра Борячука визнано кращим лівим захисником.
Ось що пише про нього портал sportarena.com:
Вінничани в Одесі грали розкуто, активно використовували свою швидкісно-технічну перевагу. Ось і Борячук активно підключався в атаки, керував грою на своєму фланзі, виконав багато подач і лонгболлів. До слова, один із голів Загорулька відбувся якраз після того, як Олександр видав довгу передачу, яка застала зненацька захист Реал Фарми та дозволила подвоїти рахунок у матчі.

Ще одним гравцем “Ниви”, який не залишився без особливої уваги є все той самий Олексій Швець. І хоча на цей раз не вдалося відзначитись результативними діями, але активність і робота на команду не залишили шансів конкурентам по амплуа.
В Одесі Швець був активним і сам кілька разів міг забивати в ворота Реал Фарми. Натомість, він виявився корисним у підіграші. Саме Олексій вкидав аут на правому фланзі, після чого включився Загорулько, обійшов чотирьох суперників і, не доходячи до п’ятого, забив свій третій м’яч у матчі. Відзначаємо Швеця за стабільну залученість у гострих атаках вінничан – у двох стартових весняних турах у нього гол і асист.

Подробиці тут: https://sportarena.com/uk/footboll/ukraina-vtoraya-liga-futboll/zagorulko-aver-yanov-semenets-i-vsya-zbirna-12-go/