Товариська гра: “Поділля” Хмельницький U-17 – “Нива” Вінниця 0:5

Вінницька “Нива” зіграла товариську гру з молоддю хмельницького “Поділля” і перемогла із розгромним рахунком 5:0.

Матч складався з трьох таймів по 30 хвилин.
Перший тайм завершився з рахунком 0:1 на користь гостей. Автогол на свій рахунок записав четвертий номер господарів після прострілу з правого флангу.

Другий тайм теж приніс один гол. На цей раз відзначився Володимир Мулик, який отримав розрізаючу передачу з центру поля на підступи до штрафної. Володимир на межі офсайду випередив захисників і спокійно у один дотик переграв воротаря, відправивши мяч у правий нижній кут воріт. 0:2!

Третій тайм додав ще три голи у ворота юних гравців “Поділля”. Спочатку гравець на перегляді відгукнувся на простріл з правого флангу, спокійно замкнувши дальню стійку повз голкіпера. Далі дубль видав Владислав Поліщук, який у першому гольовому епізоді зіграв дуже дотепно і технічно, отримавши простріл з правого флангу на ближню стійку і елегантно пятою підправивши мяч у дальній кут. А у другому гольовому моменті він замкнув простріл з лівого флангу, опинившись абсолютно насамоті перед воротами, окресливши остаточний рахунок гри 0:5.