Товариська гра. “Нива” Вінниця – “Колос” Полонне 3:1

Вінницька “Нива” провела черговий спаринг. На цей раз суперником нашої команди стали сусіди с з хмельницької області ФК “Перемога” Полонне. Попри аматорський статус, гості мають, чим пишатись, адже є чинними чемпіонами хмельницької області. Також, що цікаво, у середині липня ця команда обіграла “Епіцентр” Камянець Подільський з рахунком 2:1. Можна згадати, що нещодавно “Нива” також грала з “Епіцентром” і програла з тим самим рахунком 1:2.
То ж, протистояння мало бути цікавим. Щоправда, сама гра керівництвом абсолютно не анонсувалась, не був відомий час початку гри і, навіть, до останнього не було відомо, с ким саме гратиме “Нива”. Але то таке… Тренувальні матчі, тренерам видніше…

“Нива” Вінниця:
Воротар на перегляді – Костюк, Борячук, Мороз, Чухно, Гравець на перегляді, Гравець на перегляді, Панасюк, Шевчук, Білик, Загорулько.
Заміни: Попович, Гуменний, Горяїнов, Астафьєв, Мулик, Гравець на перегляді, Поліщук, Бедрак.

“Колос” Полонне:

Коцюбинський – Нагорняк, Олексюк, Карнов, Брицький, Назарчук, Дегтярук, Скромінський, Жданов, Наконечний, Кучеренко.

Голи: Мороз, 24 хв., Загорулько, 43 хв.,  Шевчук, 61 хв. – Брицький, 50 хв.

“Нива” розпочала гру без особливих швикостей. Гості теж не форсували події, підлаштовуючись до поля і до гри більш іменитого суперника. Першу небезпеку біля воріт “Колоса” на 11 хвилині гри створив Олександр Борячук, який відмінно виконав штрафний удар, призначений у метрах 25 правіше від воріт. Сильний удар з лівої і мяч пролітає упритул з лівою девяткою. Дуже небезпечно! При доволі рівній грі, вінничани намагались вийти упередд за рахунок стандартів. На 15 хвилині Вадим Панасюк непогано пробив штрафний з лівого кута карного майданчика у ближній кут. Воротар у відчайдушному кидку відбиває мяч. 17 хвилина. Загорулько у центрі поля втратив мяч, гравці “Колоса” розвинули швидку контратаку, розрізаючим пасом вздовж центральної зони вивівши Брицького майже сам на сам з голкіпером, але той вчасно вийшов з воріт і на мить випередив нападника. На 20 хвилині “Колос” мав ще одну відмінну можливість відзначитись. Незважаючи на те, що “Нива” прибрала ініціативу до власних рук, контролюючи мяч на половині поля суперника, гості огризнулися небезпечною контратакою. Звичайний винос мяч до центру поля, де високий, фактурний Кучеренко підхопив мяч, прокинув його собі на хід, обійшов трьох(!) наших захисників і, помітивши, що воротар вийшов з воріт, намагався влучити у ворота перекинувши голкіпера, але підкачала влучність.

24 хв. ГОЛ! Після подачі кутового з правого флангу відбулась багатоходівка Загорулько – Панасюк – Чухно, який подав мяч з правого флангу на дальню стійку, Євгеній Мороз переграв візаві, високо вистрибнувши і завдяки рикошету від голови захисника мяч по високій дузі над голкіпером опинився у правому верхньому куті воріт “Колоса”. 1:0!

35 хв. Знову штрафний у метрах 25 від воріт з лівого флангу. Знову Борячук біля мяча і знову шикарний удар у лівий верхній кут воріт, але мяч влучає у поперечину!

37 хв. костюк класно навісив з лівого флангу на дальню стійку, першим на мячі був Білик, який пробивав під гострим кутом, але впритул. Але у цьому епізоді класно зіграв воротар, який зумів відбити цей надскладний удар.

43 хв. ГОЛ! Пас з самісінького центру поля урозріз між захисниками на хід Загорульку, який, здавалося, трішки не встигав до мяча і воротар мав бути першим, але сталась прикра помилка, мяч просковзнув під голкіпером, Артур дограв епізод до кінця, підхопивши мяч і відправивши його вже у порожні ворота! 2:0!

47 хв. Панасюк головою мав розстрілювати ворота “Колоса” після подачі з кутового, але мяч влучив у землю, а потім відлетів вище воріт. Буквально за хвилину Загорулько мав 100% нагоду зробити дубль, але удар з близької відстані не вийшов і прийшовся прямо у воротаря.

50 хв. ГОЛ! Стрімка контратака гостей правим флангом, той самий Кучеренко підхопив мяч, сміливо пішов у обіграш двох захисників, прокинувши мяч між ними і вискочивши на оперативний простір, віддав гострий прострільний пас на ближню стійку, яку замкнув Брицький. 2:1!

61 хв. ГОЛ! Атака “Ниви” лівим флангом, здавалося, Шевчука збили на самому куті карного майданчика, але свисток арбітра промовчав. Шевчук не виключився з гри і лежачи відібрав мяч у свого кривдника, швидко піднявся, прокинув собі на хід і міцно приклався з лівого кута штрафного майданчика у правий нижній кут воріт “Колоса”. 3:1!

Решту поєдинку команди провели майже без моментів. Варто лише відзначити удар Поліщука у ближній кут, коли відмінно зіграв воротар. Ну і схожий момент у воріт “Ниви”.