Ви зараз переглядаєте “Нива” Вінниця – ФК “Любомир” смт.Ставище 1:0

“Нива” Вінниця – ФК “Любомир” смт.Ставище 1:0

“Нива” Вінниця:
Карабін, Попов, Хохлов, Білик,Калітов, Сербул, Загорулько, Маляренко, Зеленевич, Петрук, Георгієв
На заміну виходили: Браславський, Осмоловський.

Вінницька “Нива” провела останній товариський матч перед стартом у весняній частині чемпіонату. Cуперником нашої команди став ФК “Любомир” з смт. Ставище. Не потрібно ставитись зверхньо до цієї аматорської команди з київської області, адже це справжня футбольна школа-кузня талантів, яка крім дорослої команди утримує шість юнацьких і молодіжних команд. Щоправда, знайомих гравців обмаль -лише один) Це Андрій Тросюк, який захищав ворота “Ниви” у 2006-2008 роках. Також клуб має чудову інфраструктуру і деякі здобутки – срібні, бронзові нагороди чемпіонату Київщини, багаторазові переможці «Кубка Афганця» та інші…

“Нива” підійшла до гри з обмеженими можливостями для варіювання складом, адже одразу пять гравців були травмовані, або були відсутні з інших причин. Найбільш болючою є втрата Дениса Громока, який пошкодив звязки і судячи з милиць, не помічник “Ниві” у матчі з “Карпатами”.
Втім, тренерський штаб абсолютно адекватно зреагував на ці виклики і надав максимальну ігрову практику тим, хто має великі шанси вийти на поле СК “Нива” у найближчу суботу. Гравцям потрібно було відчути навантаження 90 хвилин гри і вони це отримали.

Як і водиться господарям, вінничани розпочали гру досить активно і вже на 15 хвилині могли відкривати відлік голам, але Георгієв сильним ударом влучив в штангу. Далі більше – “Нива” не збавляла обертів. Чудовий удар у правий кут воріт у карколомному стрибку потягнув воротар гостей, Ще трішки згодом Маляренко скинув під удар партнеру по команді і шкіряна куля пролетіла впритирку зі штангою. Не залишися без моментів і граючий президент, який влучив у поперечину, а з небезпечним пасом назад від захисника ледве впорався воротар.

Гол трапився на 33 хвилині, коли Георгієв, знаходячись в центрі штрафної, отримав мяч і не розмірковуючи пробив. Невеличкий рикошет і гол! 1:0!

Другий тайм був дещо спокійніший. На початку тайму “Нива” намагалась збільшити рахунок. Подекуди це були дуже хороші, широкі атаки з дуже хорошими ударами. Один з яких прийшовся у хрестовину, а іншим разом мяч “поцілував” стійку. Був чудовий удар з правого флангу, з яким зі складнощами впорався воротар, дотепно пробивав вздовж лицьової лінії Маляренко і мяч ледве не залетів у дальню девятку. Але поступово “Нива” почала підсідати, втратила запал і ніби догравала гру. Цей факт трішки насторожує напередодні гри з “Карпатами”, але, мабуть, обидві команди у однакових умовах.

А що ФК “Любомир”? Шансів у них було обмаль і ті, здебільшого, через ризиковані і не до кінця прораховані виходи Карабіна з воріт.

Імпровізовану післяматчову прес-конференцію Володимира Циткіна можна розбити на лаконічні і влучні цитати:

-Сьогодні створили досить багато моментів, але забили всього лише один раз…

-Навмисно так зробили – ці незабиті голи залишили на наступний поєдинок.

-По наступному супернику. Львівські “Карпати” – знаменита команда, але зараз на останньому місці.
-“Нива” теж знаменита команда, але зараз на передостанньому місці.

-Завдяки чому плануєте перемагати? Поле нам допоможе?
-Поле нам точно не допоможе.

-Що можете сказати про “Карпати”?
-Нічого не можемо сказати – не бачили, не знаємо, хто у них буде грати. Готуємось грати в свою гру проти будь-якого суперника…