Гостьова

Зробити запис у книгу відгуків

Поля, позначені *, обов'язкові для заповнення.
Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Можливо, що ваш запис буде видно в книзі гостей лише після того, як ми його переглянули.
Ми залишаємо за собою право редагувати, видаляти чи не публікувати записи.
972 записи
Фан Фан написав 26.09.2021 в 14:47
Поважаю Циткіна,але незважаючи на фактори(швидкий гол проти Діназу і червона у вчорашньому матчі),ци чисто тренерська поразки
Нива Нива написав 26.09.2021 в 12:20
Сергей Викторович написав 25.09.2021 в 19:56

Шановний Штірліц! Дай відповідь на одне питання. Якого ти чорта ходиш на матчі і їздиш на виїзди, на велосипеді? Для показухи? Сиди краще вдома і розводь своїх кролів далі і їм пиши цей брєд!
Олесь Олесь написав 25.09.2021 в 22:28
По-перше, Громок, а не Громик, а по-друге, деякі шановні уболівльники таке враження, що на футболі другий чи третій раз побували. Скільки слідкую за Громком, прекрасний хлопчина, все є для того аби вирости у вправного правого хава, можливо і рівня УПЛ. Брижчук, так за м'яч тримається, але так само і тринькає його без розбору і антропометрії йому не вистачає. Він добре підходить до швидкісної флангової атаки і боротьби. Вибачайте, у Громка козирів куди більше, і удар добре поставлений і дриблінг відмінний і голова на плечах є, може і віддавав не раз гольові передачі…
Олег Олег написав 25.09.2021 в 21:00
До болю ЖАЛКО….
…не дотягнувся, щоб СФОЛИТИ

Грьобаний т9
Олег Олег написав 25.09.2021 в 20:58
Саме в таких іграх, як сьогодні, команда може показати свій характер. Коли потрібно зіграти і за себе і за того парні. Нажаль ми нічого не показали.
Постійно надійний Буряк сьогодні постійно лажався. До болю жарко було на нього дивитися, коли ми пропускали вперше. Коли Буряка обігнали, а він навіть не дотягнувся, щоб сходити.

Але йдемо далі.
Надіслав на поповнення взимку, награвання складу весною та ціль 1 ліга наступного сезону
Сергей Викторович Сергей Викторович написав 25.09.2021 в 19:56
Думаю большинство уже опустилось с небес на землю после игр с Диназом и Карпатами ……. Кто нет смотрите следующую игру с ФК Чернигов
Макарон Макарон написав 25.09.2021 в 19:12
Буряк сделал всю игру , Кучер вышел пешком походить , Громик слабый все под левую ногу , почему не выпустить Брижчука ? Который берет на себя игру , обостряет , не боится обыгрывать ???
Olexii Olexii написав 25.09.2021 в 18:47
В цьому матчі суддя бісив більше ніж той самий Борячук, який провалювався.
постійни свистки, ці Каратівці падають, штрафні придумані.

Команді дякую за віддачу! Вірю в команду!
Yurii838 Yurii838 написав 25.09.2021 в 17:47
Шкода, що програли. Але до вилучення показували якісний цікавий футбол. Борячука на свалку, неробочий – всі результативні провали через його фланг після заміни Слінкіна.
Андрій Олександрович Андрій Олександрович написав 25.09.2021 в 16:45
Роман,а яку ви хотіли реакцію Циткіна,якщо немає завдання на сезон(перемагати в кожній грі – це не завдання).
Роман Роман написав 25.09.2021 в 16:36
У мене інша думка щодо Ігоря. Гравець боровся за м'яч, не вийшло, влучив у голову супернику. Порушення відбулося 15 метрів від мене (навпроти мого сектора). Так, неприємний, жорсткий фол, але…це футбол, а не балет, так буває. Кого – кого, а Маляренка звинувачувати у поразці я би не став. Грали у двох нападників, почали грати в одного. Півзахист залишився, захист залишився? Так, чому дали затовкати два м'ячі? Нападники винуваті?))) Але то таке… лірика
Роман Роман написав 25.09.2021 в 16:25
Більшість моїх постів тут – негативні по відношенню до гри команди вцілому, але останні ігри – подобаються передусім боротьбою, будемо битися – перемоги прийдуть. А результат – повторюся – це клас гравців, а клас – в магизині не купиш. Єдине, що здивувало на грі – поведінка нашого коуча, якщо тренер львів'ян практично всю гру провів біля лінії, підсказуючи гравцям, тиснучи на рефері, то Циткін – повна спокійність, яку зберігав до останньої хвилини матчу. П.С. Кожанов – в повному порядку і як для свого віку – топчик, перебігав усю нашу нивівську зелень.
Андрій Олександрович Андрій Олександрович написав 25.09.2021 в 16:24
Роман,півтора тайма у меншості з командою, як ти пишеш вищою від нас за класом,ось тобі і логіка.
Роман Роман написав 25.09.2021 в 16:18
Андрію, не бачу логіки між вилученням Маляренка і поразкою. Так, в нападі після не вистачало креативу, але якщо коротко: 1. Карпати зараз за грою – команда першої ліги, і рівень гри, як і гравців – на голову вище за Ниву (за виключенням президента та декількох гравців). 2. Команда билась – так, не вийшло утримиати ворота сухими – ні, то це Маляренко винен? Знову ж таки – ні – такий рівень передусім футболістів лінії захисту.
Андрій Олександрович Андрій Олександрович написав 25.09.2021 в 15:59
Маляренку пора закінчувати з футболом.Дякуємо йому за поразку.
Роман Роман написав 25.09.2021 в 11:04
оце я дундук…гра сьогодні, йопт, старість не радість, тре збиратись на футбол!)
Роман Роман написав 25.09.2021 в 11:03
а тим часом вболівальники львівських Карпат розривають центр Вінниці (площа біля башти) скандуваннями в підтримку рідної команди. Можливо хлопці переплутали дні, гра ж завтра)))
Вінницький пацан Вінницький пацан написав 19.09.2021 в 13:07
Юрий написав 19.09.2021 в 12:46

Я б не став зараз говорити про рівень. По вчорашній грі ми не заслуговували на поразку.Але і на перемогу ми також не награли,тому мабуть справедливою була б нічия. Про рівень можна буде поговорити після матчів з обома Карпатами,ЛНЗ і Лівим Берегом.Тоді вже думаю що якісь тенденції стануть більш очевидними.
Юрий Юрий написав 19.09.2021 в 12:46
Просто на данный момент это наш уровень- стабильное 5-6 место.
Не забывайте в прошлом сезоне,в это время мы были предпоследними.
Вінницький пацан Вінницький пацан написав 18.09.2021 в 18:28
На два м'ячі ми напрацювали,але на жаль з реалізацією поки що в нас не дуже добре складається.Чого не скажеш про Діназ. З трьох моментів забити 2 м'ячі – це дуже круто.
Роман Роман написав 18.09.2021 в 17:54
Грали непогано, але програли. Так буває. Головне – що була боротьба і бажання. Дякую команді
Сергей Викторович Сергей Викторович написав 18.09.2021 в 17:52
Это только первый тайм с Диназом .Более впечатляющим будет второй львовскими Карпатами!!!!!
Андрій Олександрович Андрій Олександрович написав 18.09.2021 в 17:05
Два голи Гурідова.Ось наш рівень: трішки вище середини таблиці.
admin admin написав 18.09.2021 в 15:15
На нашому телеграм каналі вже є відео голу. На жаль, Нива програє вже на 2 хвилині гри(
Роман Роман написав 18.09.2021 в 13:40
Дмитро Дмитро написав 18.09.2021 в 13:13
Скиньте будьласка ссилку на трансляцію, якщо буде, бо на офіційному сайті незнайшов
Нива Нива написав 16.09.2021 в 13:55
Друзі!!! В суботу Нива грає на виїзді з Диназом. Цей матч дуже важливий з точки зору турнірної таблиці для нашої Команди. Як відомо Диназ випереджає Ниву на три очки, тому це буде гра по суті за шість очків. Команді в цьому матчі вкрай необхідна підтримка вболівальників!!! Представники Зелено-білої сім'ї організовують автобус на цей матч, проте на привеликий жаль на сьогоднішній день поки що є половина бажаючих від загальної кількості місць в автобусі і поїздка може зірватися. Тому давайте не залишимо Команду без підтримки в такому важкому та відповідальному матчі!!!
admin admin написав 13.09.2021 в 11:52
Olegyner на момент написання звіту не були відомі офіційні дані, тому я орієнтувався на субєктивну оцінку присутніх на стадіоні. Підправлю)
Olegyner Olegyner написав 13.09.2021 в 10:02
на сайті ПФЛ 2800 глядачів, в нас на сайті 1500 на останній грі… По-моєму на сайті ПФЛ більш наближено до реальних?
Vadim Vadim написав 12.09.2021 в 22:25
Сергей Викторович написав 12.09.2021 в 17:41

Для чого ходити на стадіон і їздити на виїзди щоб так не вірити в Команду?
Сергей Викторович Сергей Викторович написав 12.09.2021 в 17:41
После матча с Диназом и Карпатами Львов все станет на свои места и многих эйфория просто исчезнет
Вінницький пацан Вінницький пацан написав 12.09.2021 в 13:58
Ну а сезон для нас по суті лише розпочинається. Наступні 6 матчів будуть просто пекельними. 4 з них з прямими конкурентами і два з аутсайдерами.коротше кажучи момент істини,який багато що визначить в цьому сезоні
Вінницький пацан Вінницький пацан написав 12.09.2021 в 13:55
На момент закінчення матчу Нива і справді була на 3 місці. Але виграв Діназ і нас посунув назад на 4 місце
Фанатик Фанатик написав 12.09.2021 в 13:39
Кто в курсе,когда закрывается трансферное окно во второй лиге??? Интересно ещё будут какие-либо трансферы…?
Фанатик Фанатик написав 12.09.2021 в 13:35
Диктор по стадіону после матча сказала сто Нива поднялась на третье место……
Юрий Юрий написав 12.09.2021 в 05:52
Жаль Нива даже после такой игры осталась на 4 месте.
Ну чтож есть шанс доказать на поле прямого соперника-кто сильнее!!!
Olexii Olexii написав 11.09.2021 в 17:24
Такої самої думки, тікають за пару хвилин до матчу. Якийсь дєдок сказав, голом більше, голом менше, яка різниця. В принципі, все стало ясно)
Вінницький пацан Вінницький пацан написав 11.09.2021 в 17:02
Команда порадувала і грою, і результатом. Розгром по всіх статтях! Дуууже порадувала атмосфера на трибунах,тут теж від матчу до матчу стає все краще і краще! Ультрас просто неймовірні!
Єдине що хочеться попросити вболівальників – позбавляйтеся цієї у***анської звички йти зі стадіону за 5-10 хвилин о кінця матчу! Ви поспішаєте на останній трамвай чи тролейбус?
Роман Роман написав 11.09.2021 в 16:35
Гра сподобалась, команда наберає обертів, Слінкін освіжив гру, зразу видно – гравець рівня вищих ліг – швидкість, мінімум браку, жорсткі відбори, вдалі підключення в атаку. Забераю свої слова щодо нього назад… Нивівський Гаскойн). Єдиний гравець, який випадав із ансамблю – Козьбан, не буду нічого поганого про нього писати, хто був на стадіо – бачив сам. Успіхів команді в наступних та вирішальних, як на мене, іграх проти конкурентів за вищі місця у турнірній таблиці. Дякую команді
admin admin написав 11.09.2021 в 14:47
Нива – АФСК після першого тайму 3:0! На нашому телеграм каналі вже є відео голів