Зимовий кубок ПФЛ: “Нива” Вінниця – “Лівий Берег” Київ 0:3

Зимовий кубок ПФЛ. Вінниця. Стадіон Педколеджу. 05 березня 2023 рік.
Головний арбітр: Маляр Віталій (Хмельницький)


Голи: Співаков, 3 хв, Співаков, 11 хв., Дєдух, 29 хв.

“Нива” Вінниця:
25.Гуменний Віталій – 23.Борячук Олександр, 33.Мороз Євгеній, 22.Чухно Валерій, 19.Петрук Іван, 44.Малинчук Андрій, 11.Страшкевич Вадим, 20.Шевчук Володимир, 9.Кілик Олександр, 29.Орнат Артур, 7.Астафьєв Максим.
Запасні гравці: Загорулько Артур, Кольцов Віталій, Лотоцький Борис, Жуков Микита, Панасюк Вадим, Швець Олексій.
Головний тренер: Остапенко Олег

“Лівий Берег” Київ:
29.Чернятинський Олександр – 27.Ернест Астахов, 95.Андріїшин Роман, 8.Слотюк Арсен, 3.Дударенко Олександр, 18.Дєдух Руслан, 14.Співаков Андрій, 19.Репета Юрій, 7.Вакуленко Олег, 11.Войцеховський Владислав, 21.Сухоручко Даніїл.
Головний Тренер: Первак Віталій

Вінницька “Нива” Провела черговий тур Зимового кубку ПФЛ і вдруге поспіль програла з однаковим розгромним рахунком 0:3. Єдиною відмінністю є те, що у минулому турі вінничани поступились на виїзді аутсайдеру, а сьогодні вдома лідеру.
Вочевидь, тренери “Ниви” віддали перевагу вчорашній товариській грі з “Колосом”, кинувши у бій основний склад, а зимовий кубок залишили “на закуску”, виставивши у стартовому складі суміш з новачків і тих, хто не має стабільної ігрової практики, а також кількох гравців основи.
Це далося взнаки вже у першому таймі, коли “Нива” отримала три сухі мячі у власні ворота.

3 хв. 1:0. Подача кутового з правого флангу, Гуменний вийшов з воріт на перехоплення мяча, але дістатись до круглого не зміг і той перелетів на дальню стійку на Співакова, який, вочевидь, не очікував такого подарунка, але це не завадило йому спокійно “кивнути” головою мяч у порожній кут воріт “Ниви”.
11 хв. 2:0. Штрафний біля правої бокової лінії, подача у штрафну на ближню стійку і той самий Співаков спокійно підставляє ногу у боротьбі з Страшкевичем і Чухно, переправляючи мяч у правий кут воріт.
29 хв. 3:0. Дедух Руслан виконав штрафний удар з метрів 25 прямо навпроти воріт. Мяч перелетів через стінку і опустився у лівий кут воріт. Гуменний трішки затримався з стрибком і дотягнутись до мяча не зумів. Ось так… Три стандарти, три голи.

У другому таймі тренери кинули у бій більш зіграних гравців – Загорулька, Кольцова, Панасюка, Лотоцького, Жукова, Швеця і гра вирівнялась, але це все, на що сьогодні була здатна “Нива”. Таким чином, “Лівий Берег” продовжує переможну ходу турніром, а “Нива” у наступному турі у виїзній грі з “Кременем” намагатиметься покращити турнірне становище.