З’явились деякі подробиці гри “Полісся” Ставки – “Нива”

Офіційний телеграм канал “Ниви” надав деяку інформацію стосовно вчорашньої товариської гри. Отже, що ми маємо:

Склад “Ниви” був приблизно такий:
Попович – Лотоцький, Грачов, Страшкевич, Панасюк, Астафьєв + 5 гравців на перегляді. Якось так.

Також відомо, що не приймали участі у зустрічі Швець, Загорулько, Борячук, Євтіхов.

Наступна інформація – ми програвали 0:1, потім гравець на перегляді в кінці першого тайму зрівняв рахунок, а у другому таймі “Нива” пропустила другий вирішальний гол.

А тепер коменти)
Ось що цікаво… Головний тренер назвав Євтіхова одним з лідерів команди (на рівні з Загорульком, Швецем і Борячуком). Просто варто нагадати – за “Ниву” Євтіхов провів всього три гри (40 хвилин ігрового часу). Мабуть, звання лідера потрібно заслужити, чи не так?

Враховуючи вищеназваних гравців, які приймали участь у грі, а також ті, хто травмовані, виникає запитання – а де інші? Гільерме, Чухно, Жуков, Калітов, Кольцов, Кілик, Меленчук, Поліщук?


Отже, наразі, за 36 днів до початку чемпіонату ми маємо абсолютно розбалансовану команду, яка складається з гравців основи минулого сезону, гравців заміни, які не мали регулярної ігрової практики у минулому чемпіонаті, травмованих футболістів, гравців, які відновлюються після травм, молоді і гравців на перегляді. Така собі картина… Але рано кричати “Все пропало!”, адже, потенційно, у ідеальних умовах, ми маємо приблизно такий стартовий склад – Попович – Лотоцький, Гільерме, Грачов, Борячук – Жуков, Швець, Кольцов, Панасюк, Страшкевич – Загорулько, а це, погодьтеся, вже є достойною основою, навколо якої можна будувати нову командую,. Плюс додасться шість-сім новачків, які складуть конкуренцію гравцям минулого сезону. Таким чином, у підсумку, може вийти цілком цікава команда. Питання лише у тому, чи вистачить часу на її будівництво, щоб не провалити стартові тури.