Зміни у рейтингу глядацьких симпатій за підсумками гри з “Рубіконом”

  • Категорія запису:Рейтинг

Продовжуємо відслідковувати зміни у рейтингу глядацьких симпатій голосування вболівальників на сайті niva.vn.ua

Гра з “Рубіконом” принесла такі результати:

Кращим гравцем матчу став Артур Загорулько із рейтингом 1.9. На другому місці Макс Зеленевич (1.4). Третьє місце одразу у двох гравців – у Маляренко і Георгієва (1.2)

Дуже дивно, але гравець, який відмінно відіграв у захисті і нападі отримав лише 1.0 балів рейтинга. Звичайно, мова про Петрика. І це четверте місце. На пятому місці Сербул (0.5), а також Худік (0.5). Видно не запамятався глядачам епізод, в якому Роман врятував власні ворота при доволі слизькому рахунку. Ще одним недооціненим гравцем став Козьбан, який дуже вдало увійшов у гру, створив кілька моментів для партнерів і організував четвертий гол у ворота “Рубікона”. Але перші залікові бали у рейтингу є (0.2)

Що стосується загального рейтингу, поки що на першому місці залишається Георгієв (7.8), але доволі швидко до нього наближається Загорулько. Це друге місце і (6.8) балів рейтингу. Гурідов дуже вдало розпочав чемпіонат, але потім почав втрачати бали і зараз знаходиться на третьому місці (5.4). Вже зовсім поруч Маляренко (5.0), а також Зеленевич, у якого прогрес за неділю у два місця вгору. Шосте місце у Калітова (3.4), сьоме у Борячука і Бондара, а також у гравця, який додав найбільше за неділю – плюс пять місць. Це Петрик (3.0). Далі розташувались Худік (2.8), Громок (2.7) і Брижчук (2.3).

Ось така десятка кращих на даний час. Але кожна вдала гра додає симпатій глядачів і, відповідно, балів у рейтингу. Вже за годину коєен, хто вийде на поле, зможе покращити свій здобуток.

Також ми відслідковуємо список бомбардирів. У загальному списку, із урахуванням чемпіонату, кубкових і товариських ігор, лідирують Георгієв і Маляренко (по 4 голи)

Але якщо подивитись на бомбардирів чемпіонату, тут лідери зовсім інші. У Загорулько і Петрика по 3 забитих голи.

Що стосується асистентських дій, наразі у команді три лідера – Калітов, Борячук і Громок. (По два асиста)

Повну інформацію ви можеет переглянути у розділі “Кращі”