Загорулько – кращий гравець туру! І ще три гравці “Ниви” серед лауреатів!

  • Категорія запису:Чемпіонат

Портал sportarena.com традиційно визначив найкращих гравців 17туру чемпіонату другої ліги. І сьогодні рекордна кількість гравців вінницької “Ниви”, аж чотири, серед лауреатів туру!

Воротар:
Максим КОВАЛЕНКО

“Молодий воротар кілька разів всерйоз вступав у гру, незважаючи на те, що матч із Металургом-2 завершився розгромною перемогою. Коваленко виручив після відразу кількох загострень, та й загалом запрошений із Металіста 1925 20-річний талант добре проявляє себе в цій оренді. Із п’яти матчів за останній місяць Максим не пропускав у трьох. Проти запорізького резерву зіграв на нуль.”

Лівий захисник:
Олександр БОРЯЧУК

“У непоганій формі капітан вінничан. Борячук віддавав передачу на Загорулька в моменті, коли було зароблено перший пенальті. Майстерно виконував стандарти, зокрема, міг забити прямим ударом зі штрафного. Старанно діяв на своєму фланзі, хоча Металург-2 якраз через свій правий фланг будував найкращі атаки. Напевно, символічно – саме Олександр віддавав останній пас перед фінальним свистком.”

Правий півзахисник:
Вадим СТРАШКЕВИЧ

“Поставимо праворуч атакувального хавбека Страшкевича – дуже хочеться відзначити його роль у тактичних побудовах вінничан, та й у якості вінгера чи інсайда він без проблем справився б із фланговою роботою. Страшкевич забив розкішний гол зі штрафного та видав низку гострих передач. У цього по-спортивному хитрого, думаючого футболіста завжди припасені якісь цікаві розрізні передачі, нестандартне загострення, цікаве рішення в підіграші чи завершенні.”

Нападник:
Артур ЗАГОРУЛЬКО

“Матч топ-класу від граючого президента вінничан, людини з фундаментальною школою Чорноморця, Шахтаря та інших клубів УПЛ. Загорулько заробив і реалізував два пенальті, а потім після пересічного виносу від Мороза протягнув м’яча через половину поля та ударом повз вуха воротареві. Нестримний нападник завдав молодим запоріжцям багато проблем – саме на ньому заробив вилучення воротар господарів, а в кінцівці гри Артур ще й міг забити хитрим прямим ударом зі штрафного.”

https://sportarena.com/uk/footboll/ukraina-vtoraya-liga-futboll/zagorulko-aver-yanov-borisenko-ta-vsya-zbirna-17-go/