Ви зараз переглядаєте Вінницька «Нива» безславно завершила виступи на турнірі WINTER DEVRAIN CUP

Вінницька «Нива» безславно завершила виступи на турнірі WINTER DEVRAIN CUP

  • Категорія запису:WINTER DEVRAIN CUP

Якщо у минулому році головна команда області перемогла у турнірі, то у цьому році задовольнилась лише однією перемогою і трьома поразками. Слід зауважити, що «Нива» назвалася молодіжним (другим) складом «Нива-2», хоча у турнірі приймали участь Гурідов, Загорулько, Хохлов, Громок, Калітов, Брижчук, Бондар та інші, яких важко назвати «другим складом». Втім, участь гравців основного складу не допомогла команді показати достойних результатів на турнірі. Дві програні гри на старті турніру з однаковим рахунком 0:1 від «Яско» (Гол Погорілого на 10 хвилині. А «Нива» у цій грі зуміла відзначитись лише жовтими картками Загорулька і Хохлова) і «ЕМС Поділля» (гол Соболя на 17 хв.) перекреслили надії на потрапляння у чільну трійку команд, які розіграють головні нагороди турніру.

Тут варто нагадати, що у минулому році «Нива» зустрічалась з цими самими командами і перемогла «ЕМС-Поділля» 4:2, а з «Яско» зіграла у результативну нічию 3:3 (тут згадуємо шалений гол Борячука з центру поля). Також у минулому році була перемога над «Інтер АТ» 1:0, а також ще одна нічия з «Феніксом» 1:1

Після двох поразок у турнірі 2022 року «Нива-2» продовжила турнір двома матчами у боротьбі за 4-6 місця. І вже тут нарешті одержала перемогу над ФК «Гнівань» 2:0 (голи на рахунку Федіна Захара, 6 хв., а також Кравець Андрія 12 хв.) У заключному вирішальному матчі «Нива-2» примудрилась програти ще й «Інтер – АТ» з рахунком 1:2, таким чином, завершивши турнір з несподіванно поганим результатом. Звичайно, можна говорити про початок зборів, розбалансованість складу, низьку мотивацію і так далі, але кому від цього легше? Ні обцяної першої черги тренувальної бази, ні обіцяного нового головного тренера до нового року, ні чіткого оголошеного плану підготовки до сезону, ні офіційної інформації стосвно тих, хто покинув команду. Є лише чутки стосовно зборів у Туреччині. Ае чи правда це і чи варто витрачати на це гроші в умовах відсутності чіткого розуміння турнірних цілей, кадрових змін і стратегії підготовки команди до сезону?