Вчергове три гравці “Ниви” серед кращих гравців туру!

  • Категорія запису:Чемпіонат

Портал sportarena.com традиційно визначив найкращих гравців 13 туру чемпіонату другої ліги. І вже традиційно серед найкращих визначено трьох гравців вінницької “Ниви”


Центральний півзахисник:
Володимир ШЕВЧУК

“Зазвичай у середній лінії ми вирізняємо Кольцова, проте в цьому матчі на перший план висунувся Шевчук. Він виконав багато роботи box-to-box, встигав підтримати комбінації та навіть їх завершити. Вперше за час виступів у вінницькій команді забив м’яч, завершивши швидкісну багатоходівку, пізніше заробив пенальті. Здорово почувався в матчі з Вастом, весь час перебуваючи в русі та в епіцентрі подій.”


Атакувальний півзахисник:
Вадим СТРАШКЕВИЧ

“Страшкевич ‒ один із найактивніших у Ниві. Впродовж матчу виконав незчисленну кількість стандартів, один із яких призвів до заробленого пенальті, а також віддав гольову передачу на Шевчука. Вадим був активним учасником швидкісних комбінацій на половині поля миколаївців, а також брався за штрафні та кутові, які постійно несли загрозу воротам Васту. Міг забивати й сам. Атакувальна гра, яку продемонстрували вінничани, була однією з найгостріших і найінтенсивніших у звітному турі.”


Нападник:
Артур ЗАГОРУЛЬКО

“Загорулько за підсумками звітного туру став одноосібним лідером перегонів найвлучніших, причому, матч із Вастом дозволяв навіть напрацьовувати значний відрив від бузівчанина Сомова. Артур заробив і реалізував перший пенальті, проте не зміг переграти миколаївського воротаря з другого. Також взяв участь у другій результативній комбінації, заробив безліч стандартів для Страшкевича та кілька разів пробивав по воротах Васту впродовж усього поєдинку.”


https://sportarena.com/uk/footboll/ukraina-vtoraya-liga-futboll/zagorulko-v-lutsiv-rokotyanskij-i-vsya-zbirna-13-go/