Ви зараз переглядаєте “ВАСТ” Миколаїв – “Нива” Вінниця 0:3

“ВАСТ” Миколаїв – “Нива” Вінниця 0:3

  • Категорія запису:Чемпіонат

Друга ліга. 4 тур. 25.09.22.   Демидів,  Стадіон “Діназ”,  Без глядачів, +17 хмарно

Головний арбітр: Леськів Ярослав (Львівська обл.)

Асистенти арбітра: Тютерев М. Ніженковський О.(Дніпро)

Голи: Жуков, 62 хв., Швець, 72 хв., Загорулько, 80 хв.

Жовті картки: Толгаренко, 29 хв., Шмат, 47 хв., Карнага, 85 хв.

ВАСТ” Миколаїв:

63.Рудик Дмитро – 6.Шкіндер Владислав, 69.Сартіна Дмитро, 29.Толгаєнко Олександр (80.Головін Олександр, 58 хв.),  5.Швиденко Денис (8.Змієвський, 64 хв.), 15.Боровський Андрій, 23.Ярчук Дмитро, 10.Шмат Андрій (7.Берко Віктор 58 хв.), 97.Вітенко Євгеній (18.Ширяєв Нікіта, 46 хв.), 11.Студенко Вячеслав (99.Стеценко Микола, 70 хв.), 9.Каранга Ян.

Заміни: Восконян, Бабенко, Борзов, Крамаренко, Штирбу, Тищенко, Колосков.
Головний тренер: Назаренко Дмитро

“Нива” Вінниця:

1.Попович Єгор, 3.Лотоцький Борис, 23.Борячук Олександр, 33.Мороз Євгеній, 19.Петрук Іван, 20.Шевчук Володимир, 8.Кольцов Віталій, 17.Жуков Микита, 11.Страшкевич Вадим (70.Швець Олексій, 63 хв.), 29.Орнат Артур (13.Білик Ігор, 89 хв.), 10.Загорулько Артур (99.Костюк Євгеній, 84 хв.).

Заміни: 25.Гуменний Віталій, 18.Гаврик Микита, 22.Чухно Валерій,  9.Мулик Володимир.

Головний тренер: Остапенко Олег

Нарешті! Нарешті “Нива” виграла. Але не це саме головне. Головне, що ми нарешті побачили якісну командну гру у протистояні з гідним суперником, який, незважаючи на статус дебютанта ліги, ставить перед собою амбітні цілі, склад якого насичений досвіченими гравцями, які вкрай незадоволені невдалим стартом у чемпіонаті. Перший тур – перемога з розгромним рахунком над “Кременем”, другий тур – безліч моментів у грі зі “Звягелем” і у підсумку лише нічия, третій тур – поразка у другому таймі у грі з лідером, “Нивою” з Бузової. Отже, номінальні господарі, миколаївці, які нині вимушено представляють Ірпінь, а грають у Демидові націлювались лише на перемогу у грі з вінничанами, які до сьогодняшньої гри знаходились у статусі аутсайдера ліги. Так так.. вінничани на сьогоднішній ранок займали передостанню сходинку у турнірній таблиці, хоча за прізвищами, досвідом й майстарністю гравців мали б бути серед лідерів. Але командної гри не виходило, постійно зявлялись нові футболісти, робились перестановки у лініях, але ось у грі з “Реал Фармою”, здається, було знайдено оптимальний рецепт основного складу, який було застосовано і у грі з “ВАСТом”. Єдина зміна торкнулась Білика, який сів на лавку, а Орнат вийшов у основі. Взагалі не потрапила у склад навіть на заміну молодь – Поліщук, Астафьєв, Бедрак.

Так чи інакше, з перших хвилин гри, “Нива” виглядала значно цікавіше, ніж у попередніх іграх. Побудувавши свою гру від захису, орієнтуючись на швидкі фланги, пресинг на власній половині поля і дальні закидання. І якщо у перші хвилини вінничани віддали ініціативу господарям, то вже ближче до десятої хвилини вирівняли гру і більш того, почали діяти розкуто, швидко, було багато взаємодії, пасу. По такій грі важко виділити кращих, щоб не образити інших, адже це була справді командна гра. Але все ж… Жуков знову був націленим на ворота, відчувалось, що Микита просто кайфує від гри, імпровізує, намагається діяти швидко і нестандартно. Зе бест! Ще один “зе бест” Загорулько був трішки у затінку, відтягнувшись з позиції центрфорварда на позицію стовпа. Причому, це стовп, на якому тримається гра команди. Артур виконував дуже багато чорнової роботи, грав на партнерів, включався у відбір і взагалі, був одним з найкращих. Також порадували Кольцов, який став нагадувати того Кольцова, на якого ми сподівались (Можливо, тому що підстигся на фарт, але гра явно пішла)). Відзначаємо також дії Петрука, який подекуди закривав увесь фланг, встигаючи і у атаці і у захисті. Ну і, звичайно, Попович, який відіграв дуже надійно. Найбільш проблемнішою, незважаючи на нуль пропущених, є лінія захисту. Тут вже краще, у порівнянні з минулими матчами, але до ідеалу ще далеко. Втрачаємо позиції… Ну і, все ж, чекаємо на трохи більше від Орната і Страшкевича. Ні ні, тут особливих претензій немає, але є відчуття, що хлопці можуть більше)

У другому таймі вінничани не просто ще більше додали у активності, а й стали просто тоталльно переважати суперника на кожному клаптику поля. Гра господарів повністю зламалась, заміни абсолютно не допомогли, а й навіть навпаки. Моменти біля воріт господарів стали виникати раз по раз і зявилось відчуття, що “гол назріває”. Саме так і трапилось на 62 хвилині, коли Жуков проявив свою майстерність і зарядженість на ворота. За десять хвилин відзначився новачок “Ниви” Швець. Відзначаємо його вдалий вихід на заміну, високу швидкість, працьовитість, роботу з партнерами і абсолютну видимість мандражу. Молодчинка! Ну і третій гол Загорулька, який нарешті зміг зняти безгольове прокляття. Класний гол, класна гра президента клубу! Решту часу “Нива” спокійно провела у контролі мяча, а фінальний свисток затвердив те, що вінничани піднялися одразу на пять сходинок вверх і тепер займають четверте місце. Далі буде!

3 хв. Закидання гравця “ВАСТу” з центральної зони у ліву частину штрафної “Ниви”, здавалося, мяч неможливо дістати і він вилетить за лицьову, але ні… доторк до мяча і круглий перелітає до правої стійки до Каранги, який пішов до кінця і у боротьбі намагався проштовхнути мяч у ближні кут воріт Поповича, але не влучив…

9 хв. Швидка атака “Ниви” розпочалася з дальнього закидання на метрів 50 від Петрука на Жукова, який з лінії карного майданчика головою скинув мяч под удар Орнату, але той схибив, пробивши значно вище воріт з метрів 18.

13 хв. Класна швидка атака “Ниви” правим флангом. Петрук, немов на ровері промчав правою бровкою, залишивши позаду себе двох суперників і класно подав на лівий фланг карного майданчика, де Жуков поклав корпус і красиво пробив з льоту по воротам, але на жаль вийшов не надто сильним і воротар легко впоравсяз цим епізодом. Але красиво ж!)

25 хв. Штрафний на правому фланзі атаки “ВАСТа”, подача у центр карного майданчика, захист “Ниви” дав пробити Сартині, який головою з метрів семи міг забити, але мяч пролетів значно вище над воротами.

32 хв. Жуков виборов мяч у центрі поля, віддав його Загорулько, який у свою чергу дотепно накрутив захисника і знову обігрався з Жуковим, який не розмірковуючи пробив з лінії карного майданчика у правий нижній кут воріт Рудика. Воротар господарів робить сейв, переводячи мяч на кутовий.

45хв. А це вже дуже небезпечно біля воріт “Ниви”. Шмат навісив з лівого флангу від кутового прапорця на лінію воротарського майданичка, Каранга головою розстрілював ворота, але Попович зіграв вище усіляких похвал, обравши вірну позицію і впоравшись з цим непростим епізодом. Також слід зазначити, що наш воротар у першому таймі ще кілька разів вступав у гру. І нехай ці моменти не були небезпечними, але саме через те, що Попович “читав” ці ситуації.

45+1 хв. Ярчук наносить удар з метрів 18, але все робилось якось дуже повільно і передбачувано для Поповича, який легко спіймав мяч.

Перерва

47 хв. “Нива” розпочала ще більш активно і розкуто, ніж у першому таймі, відразу створивши кілька напівмоментів-ударів, які, втім, блокувались, або проходили значно вище воріт.

51 хв. Ай, моментище у Жукова! Гравец прийняв мяч на лівому фланзі біля бокової лінії, роздивившись ситуацію на полі вирішив пробити… І який удар вийшов! з 25 метрів у ліву девятку! Рудик знову створив сейв, перевівши мяч на кутовий…

55 хв. Кольцов помітив рух у центрі поля в влучно вибив мяч від власних воріт на хід Загорульку, який у супроводі трьох захисників добіг до воріт “ВАСТу” , переклав мяч під праву ногу і хорошим зрячим ударом намагався влучити у правий верхній кут, але мяч пролетів поруч..

58 хв. Борячук зі штрафного, призначеного в метрах 30 від воріт бьє вище поперечини.

59 хв. Загорулько виграє боротьбу у Шкіндера в центрі поля, потім у Сартіни, виходить на ударну позицію на лівому фланзі, але удар блокує захисник.

62 хв. ГОЛ! 0:1! Страшкевич подав кутовий з лівого флангу, мяч перелетів на дальню стійку, далі у центр штрафної і в решті решт відскочив до Жукова, який знаходився у метрах 16 від воріт, прийняв грудьми мяч, підлаштував собі на ногу і з льоту наніс удар по воротах. Воротар був дизорієнтований рикошетом і мяч влетів у ворота!

72 хв. ГОЛ! 0:2! Гол народився з нічого. Кольцов прочитав передачу, перехопив мяч, метрів 50-60 промчав до воріт “ВАСТу”, побачив ривок Швеця, який швидким забіганням підтримав партнера. Кольцов дуже майстерньо віддав пас між двох захисників, вивівши партнера по команді один на один з голкіпером. Швець дуже спокійно розібрався з епізодом, пробивши під воротарем! Заміна спрацювала вже через вісім хвилин після появи гравця на полі!

74 хв. Жуков пробиває з лівого флангу, знаходячись під гострим кутом до воріт, але мяч пролітає поруч з ближньою стійкою.

78 хв. Гравці “ВАСТу” втрьох могли виходити на ударну позицію входячи у штрафну біля кута карного майданчика, але усіх іх випередив Попович, який дуже далеко вийбіг з воріт.

79 хв. Берко зі штрафного, призначеного біля лівої бокової лінії прямим ударом намагався влучити у ворота, мяч летів під поперечину, але Попович грає дуже надійно.

80 хв. ГОЛ! 0:3! Гол імені Загорулька! Артур прийняв мяч у центрі поля, класно прокинув його собі на хід, пошив у дурні двох суперників відразу, протягнув мяч до штрафної і побачивши рух зліва, віддав мяч Жукову, який зробив пару кроків з мячем і прострелив обратку на Загорулька у центр карного майданчика. Артур не схибив, у один дотик направивши мяч у ворота!

85 хв. Знову тримає суперників у напрузі Жуков, який пробиває з далекої відстані. Сильно але вище воріт.

90+2 хв. Знову ж таки, чудове забігання Кольцова по центру від вланої половини поля до чужої, пас на лівий фланг на Білика, який трішки затримався з ударом і момент було втрачено.

Фінальний свисток

IP

niva.vn.ua