Ви зараз переглядаєте Варіант візуального оформлення нового автобуса “Ниви” від niva.vn.ua

Варіант візуального оформлення нового автобуса “Ниви” від niva.vn.ua

  • Категорія запису:Новини

Пропонуємо вашій увазі варіант візуального оформлення нового автобуса від niva.vn.ua

В основу концепта взяті біло-зелені кольори клубу. Передню частину автобуса стилізовано під біло-зелений прапор, який динамічно розгорнуто від передніх фар і далі по корпусу під вигином передніх вікон.

Близько двох третин корпусу автобусу займає логотип “Ниви”, який розвернуто під кутом.

Центральним акцентом, “родзинкою” є три колоски, що відображають саму суть назви “Нива” – хлібне поле. Пшенична нива із давніх давен є одним з найсвятіших символів життя. Чому б це не використовувати для популяризації бренду?
На передній частині автобуса зображено шестикутники, які символізують сітку воріт, шестикутники на мячі, тощо… За задумом, у них можуть бути логотипи спонсорів.


Також у верхній частині автобуса є надпис з адресою офіційного веб сайту, а також рік заснування клубу і короткий слоган. У даному випадку це “Нива – це ми!”, але можлива безліч варіантів – Хто ми? Нива!”, “Готові до бою!”, “Великий клуб – великі цілі” і так далі.. можливо, варто провести конкурс серед вболівальників на кращий слоган?

Скло автобуса прикрашає назва клуба з логотипом. Панель капоту прикрашає монохромно-біла композиція із будівель-символів Вінниці і надписом “Команда з міста над Бугом”

Також важливим елементом автобуса є номера. Гадаю, керівництву варто вже зараз змінити існуючі номера на брендовані “НИВА”, або “NYVA”.

IP
niva.vn.ua