Увага! Трибуни ЦМС без індивідуальних сидінь будуть закриті!

  • Категорія запису:Стадіон

Футбольний клуб “Нива” Вінниця отримав листа від голови комітету з питань стадіонів та безпеки стосовно підвищення заходів безпеки на Центральному міському стадіоні і недопущення глядачів на трибуни, які не оснащено індивідуальними сидіннями, відповідно до вимог ст. 5.22 регламенту інфраструктури стадіонів. Тому, зверніть увагу на те, що у грі з “Буковиною” і на інших домашніх іграх для глядачів будуть діяти деякі обмеження.

IP: І це абсолютно адекватне рішення, адже вже багато років Центральний міський стадіон знаходиться у аварійному стані і якби атестаційна комісія не закривала очі на недоліки, взагалі не мав би бути допущений до змагань. Жодна політична сила, жоден керівник держави, жоден премєр, жодна обласна і міська адміністрації, жоден олігарх і бізнесмен за всю історію незалежної України палець о палець не вдарили, що змінити ситуацію на краще.
Можливо лише через ось такі жорсткі, але правильні рішення можна зрушити з місця проблему з реконструкцією, або будівництвом нового стадіона. Тим більш, Президентом України оголошено про будівництво в Україні 100 нових стадіонів.

Чекаємо на зміни на краще…