У Вінниці з’явився музей вінницького футболу

  • Категорія запису:Новини

Учора вперше відчинив двері музей вінницького футболу! Тепер усі бажаючі, які цікавляться історією футболу, “Локомотиву”, “Ниви”, можуть ознайомитись з цікавими експонатами, які надали колекціонери, вболівальники, футболісти різних часів, а також інші небайдужі люди. На території Центрального міського стадіону у будиночку навпроти волейбольної площадки тепер відкрито музей футболу!

На відкритті панувала святкова атмосфера – були присутні як поважні гості, так і юні футболісти, преса, вболівальники, було перерізання біло-зеленої стрічки і, саме головне, перші незабутні враження від відвідування зали експозиції.

Окремо слід сказати, що уся ця справа не була б можливою без ентузіазма, завзяття, наполегливості, матеріальних вкладень і величезної кількості витраченого часу Олегом Семеновим, який зміг згуртувати навколо цієї ідеї небайдужих людей. Передусім, це і ті, хто надав приміщення, і ті, хто спонсорував ремонт, і ті, хто допомагав робити цей ремонт, і ті, хто безкоштовно надав свої експонати. Усі ці люди достойні усілякої поваги і, мабуть, саме вони мали б перерізати стрічку відкриття.

Графік роботи музею:
середа – з 15:00 до 17:00;

– субота – з 12:00 до 14:00.

Замовлення екскурсій за телефоном: 098 834 24 96 (Олег Семенов).