Три гравці вінницької “Ниви” знову серед кращих! Але де ще один?

  • Категорія запису:Кращі!

Традиційно спортивний портал sportarena.com визначив кращих гравців туру. Вдруге поспіль вінницька “Нива” представлена одразу трьома гравцями. Це Олександр Євтіхов, Олексій Швець та Арутр Загорулько. Все добре, але про субєктивність даного рейтингу свідчить відсутність у списку Вадима Страшкевича. який був чи не найкращим гравцем матчу – забив шикарний гол, асистував, роздавав класні останні паси і взагалі. видав дуже якісну гру, на якій будувались майже усі атакуючі дії команди.


Лівий захисник – Олександр Євтіхов (Нива Вінниця)
“Вінничани здобули розгромну перемогу в Кременчуку, а лівий захисник Євтіхов не лише виграв на своєму фланзі протистояння з таким важким суперником, як Златьєв, а й відзначився результативними діями попереду. Це з подачі Олександра Загорулько забив у ворота Кременя-2, а наприкінці гри Євтіхов пішов на суперника, відібрав у нього м’яча й чітко розстріляв ворота. Без такої флангової передачі Нива здобувала б очки значно важче, як дехто з її попередників на стадіоні імені Бабаєва.”


Правий півзахисник – Олексій Швець (Нива Вінниця)
“Швець – відкриття минулого сезону для Ниви, проте й зараз Олексій приносить користь вінничанам. Кремінь-2, незважаючи на статус аутсайдера, вдома давав бій багатьом суперникам із верхньої половини таблиці, а от Нива за допомоги Швеця вже в дебюті зламала супротив місцевої молоді. Спочатку Олексій перехопив ризиковану передачу воротаря, який покинув свої володіння, й забив у незахищені ворота. Потім знову зіграв на перехопленні, з чого почалася друга результативна комбінація (її завершив Страшкевич). Загалом, Швець відіграв досить корисно і третій тур поспіль допоміг Ниві своїми голами.”


Нападник – Артур Загорулько (Нива Вінниця)
“У своїй праймовій формі граючий президент Ниви. В Кременчуку Загорулько зі своєю школою Шахтаря та доступом виступів у Прем’єр-лізі надав юним суперникам майстер-клас гри нападника. Спершу здорово підіграв Страшкевичу під другий гол у матчі, потім взявся за завершення. Міг забивати зі штрафного та з сольного проходу, натомість замкнув подачу Євтіхова та забив головою. Зважаючи на травму Ващишина, якого Артур наздогнав із 8 голами в доробку, саме Загорулько стає головним переслідувачем Ндукве з ПФК Звягель у боротьбі за звання найкращого бомбардира Другої ліги цього сезону.”


https://sportarena.com/uk/footboll/ukraina-vtoraya-liga-futboll/dubilej-gabriel-chepurnenko-ta-virishalnij-faktor/