Товариська гра “Полісся” Ставки – “Нива” Вінниця 2:1

У першому контрольному матчі міжсезоння “Нива” на виїзді поступилася “Поліссю” з села Ставки Житомирської області. Наразі немає абсолютно ніякої інформації про цю гру, крім того, що за господарів забили Балацький і Тимко.

Навпротязі десятирічь у “Ниві” змінюються президенти, тренери, а підхід до висвітлення товариських ігор, новачків, гравців на перегляді, складу команди на гру залишається незмінним – сувора таємниця, а подробиці ми взнаємо від ЗМІ, прес-служб інших команд і просто вболівальників. Це смішно, адже складається враження, що за гравцями на перегляді полюють топ клуби України і світу.

Також залишається незмінною реакція на поразки від аматорських команд -“Це лише початок підготовки до сезону”, “Результати контрольних ігор не мають значення”, “У грі ми переглядали багато новачків”, “Ми будуємо нову команду”, “Віримо у команду” тощо… Але можна сказати точно – турнірні перспективи “Ниви” набудуть чіткості тільки тоді, коли команда матиме сталий кістяк, який “не помічатиме” суперників такого рівня, але відчуватиме “дихання у спину” новачків-конкурентів по позиціям на полі. А поки що, пропонуємо у виправдання поразки обрати, на ваш розсуд, одне з виправдань, зазначених вище.

IP
niva.vn.ua