Товариська гра: “Оболонь” Київ – “Нива” Вінниця 5:2

28 лютого. 16:00. м. Винники. Поле НТБ ФК Рух. 3С
Голи: Василенко Станіслав, 33 хв., Суханов Сергій 57 хв., 87 хв., Черненко Руслан, 62 хв., Краснопір Ігор, 82 пен. – Загорулько Артур, 34 хв., Кілик Олександр, 75 хв.

Вінницька “Нива” у Винниках (Львівська обл) провела чергову товариську груз представницею першої ліги київською “Оболонню” і програла з рахунком 2:5.

1:0, 33 хв. Перший гол вінничани пропустили через дитячу помилку у захисті. “Оболонь” увімкнула пресинг у атаці, “Нива” затіяла перепасовку поблизу власних воріт і хтось з захисників не дивлчись віддав пас назад. Василенко відчув цей момент і отримавши цей “подарунок” спокіно обіграв воротаря і влучно пробив повз захисника у дальній правий кут воріт “Ниви”.
1:1, 34 хв. Вже за хвилину вінничани зрівняли рахунок. Артур Загорулько відмінно виконав штрафний удар з відстані у 18 метрів від воріт, перекинувши стінку, відправивши мяч у ліву верхню частину воріт киян. У цьому моменті воротар на мить “проспав” момент удару і навіть не поворухнувся, хоча момент був не безнадійний.
2:1, 57 хв. Подача кутового, вінничани відбивають мяч з штрафної, але не далеко. Сергій Суханов отримав пас головою, знаходячись у 18 метрах прямо навпроти воріт і з льоту влучно пробив упритул до правої стійки.
3:1, 62 хв. Руслан Черненко отримав передачу з лівого флангу у центр і не розмірковуючи з льоту пробив у лівий нижній кут з метрв 25. Воротар “Ниви” трішки запізнився з кидком і не зміг дотягнутись до мяча.
3:2, 75 хв. “Нива” провела швидку контратаку правим флангом. На підступах до штрафної мяч було переведено у центр, а потім ще далі на лівий фланг штрафної, а далі вже була індивідуаьна майстерність Олександра Кілика, який на швидкості проскочив між трьох захисників і, знаходячись під гострим кутом, влучно пробив у дальній правий кут воірт “Оболоні”.
4:2, 82 хв. Трохи суперечливий епізод з призначенням пенальті у ворота “Ниви”. Гравець киян увірвався у штрафну, але рухався не у напрямку воріт. Ще один киянин на швидкості підштовхнув нашого гравця і той у свою чергу зіткнувся з гравцем, який був з мячем. Той впав, арбітр вказав на 11-метрову позначку. Пенальті реалізував Ігор Краснопір.
5:2, 87 хв. Остаточний рахунок встановив все той самий Суханов, який вибіг у атаку по лівому флангу, увійшов у штрафну і пробив у правий нижній кут воірт. У дар вийшов не надто сильний але влучний. У цьому моменті є деякі питання до воротаря і, звичайно, до захисників, яких було поблизу пятеро або шестеро…