Товариська гра: “Нива” Вінниця – “VIVAD” Романів 3:0

Вынницька “Нива” провела черговий спаринг міжсезоння і знову перемогла. На цей раз “жертвою” вінничан стала аматорська команда з житомирської області – “VIVAD” Романів.
“Нива” вийшла на поле у такому складі: Воротар на перегляді, Борячук, Д.Мельник, О.Мельник, Євтіхов, Швець, Кобцов, Власенко, Петленко, інші гравці на перегляді.

На 7 хвилині Борячук з лівого флангу навісив у штрафну площадку на Кобцова, який у сутолоці підібрав мяч, підпрацював його під удар і прицільно пробив у лівий нижній кут воріт гостей. 1:0!
На 55 хвилині Швець подав кутовий з правого флангу на ліву частину штрафної, Даніїл Мельник головою повернув мяч на праву стійку, куди підключився Олександ Євтіхов і головою упритул забив другий гол команди у цьому поєдинку. 2:0!
На 83 хвилині “Нива” розвинула швидку атаку лівим флангом, відбувся пас у центр на Швеця, який зряче продовжив атаку пасом на Гончара, який стрімко увійшов у штрафну з правого флангу. Захисники не встигли за гравцем “Ниви” і той спокійно пробив у верхній правий кут. 3:0!

Слід зазначити, що у цьому поєдинку відбулась ротація гравців, втомлених поєдинком з “Маріуполем”. Було помітно відсутність Загорулька, а лідери команди Лотоцький, Страшкевич, Грачов зявились лише у другому таймі. Але це не завадило вінничанам здобути впевнену перемогу над втомленими гостями, які приїхали на гру буквально за декілька годин до початку поєдинку.